17.05.2021, meniny má
5. marca 2021

Mäsovýroba Gašparík ponúka výber teplých jedál, ktoré vás zachránia pred varením. Za pár eur máte pôžitok na tanieri

Mäsovýroba Gašparík ponúka výber teplých jedál, ktoré vás zachránia pred varením. Za pár eur máte pôžitok na tanieri
Zdroj: Seredsity.sk

Už je to niekoľko mesiacov, čo v našom meste otvorila svoju novú predajňu Mäsovýroba Gašparík, ktorá vám ponúka prvotriedne mäsové výrobky tej najvyššej kvality. Okrem nich však nájdete v tejto predajni aj iné dobroty.

Veľmi sa tešíme, že si túto prevádzku Seredčania už stihli obľúbiť, a preto by sme vám dnes chceli ukázať niečo z ich ponuky teplých jedál. Ak by ste sa predtým chceli dozvedieť viac o histórii tejto spoločnosti, odporúčame vám navštíviť ich oficiálnu facebookovú stránku alebo ich webovú stránku.

Seredskú prevádzku nájdete na ulici Cukrovarská 427 a otváracie hodiny sú od pondelka do piatka od 7.00 hod. do 19.00 hod. a v sobotu majú otvorené od 7.00 hod. do 13.00 hod.

Zdroj: Seredsity.sk

Slovenský pôvod je najdôležitejší

Spoločnosť Róbert Gašparík vznikla v malej výrobni v roku 1995. Ako každá malá firma, ktorá venovala svojej práci čas a srdce, bola odmenená úspechom. Vďaka trhu a dopytu začala rozširovať svoj sortiment, avšak nikdy nezabudla na kvalitu. Toto je jedna z výsad poctivej slovenskej kvalitnej firmy.

Počas  celej svojej existencie podnik prešiel mnohými zmenami. Prísne hygienické podmienky prevádzky sú samozrejmosťou a aj vďaka kvalite si vybudoval meno, aké v dnešnej dobe má.

Zachovanie tradičných receptúr, vysoká kvalita mäsových výrobkov a slovenský pôvod zabezpečili firme stabilné miesto na trhu.

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Ideálna voľba na obed či večeru

Ten pocit, keď sa nám ani za svet nechce variť, určite pozná každý. Síce nám chladnička či špajza ponúka mnoho surovín a potravín na spracovanie, no nájsť dostatok energie a chuti na varenie môže byť obtiažne.

Aj z tohto dôvodu sú fantastickou voľbou teplé jedlá od Mäsovýroby Gašparík, ktoré skvele nahradia domáci obed. Aby ste vedeli, čo môžete od týchto jedál očakávať, tak sme ich za vás ochutnali a taktiež aj nafotili, aby ste mali predstavu o tom, čo môžete mať zajtra na obed.

Okrem chuti vás určite zaujmú aj ceny, ktoré vôbec nie sú vysoké a myslíme, že si tu dokážete vyriešiť obed či večeru za menej peňazí ako v reštaurácii. Vybrať si môžete z viacerých jedál, ktoré sa pripravujú denne čerstvé priamo na prevádzke, ktorú nájdete na Cukrovarskej ulici v Seredi.

Z teplých jedál máte na výber pečené kura, pečené koleno, pečené rebierka, pečenú bavorskú sekanú, pečenú klobásku či jaternicu a vyprážaný bravčový alebo kurací rezeň. Ako prílohu si môžete vybrať varenú ryžu, pečené zemiaky alebo pečivo. Okrem toho si tu k jedlu môžete kúpiť aj rôznu zaváranú zeleninu.

My sme jedlá vyskúšali a musíme povedať, že chutia na nerozoznanie od tých domácich. Navyše, ak si aspoň trošku dáte záležať na podávaní jedla, nikto nespozná, či je kupované alebo pripravené podomácky. Celú ponuku teplých či studených jedál nájdete na tomto odkaze.

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Článok vznikol v spolupráci s Mäsovýrobou Gašparík.

Zdroje: Článok vznikol v spolupráci s Mäsovýrobou Gašparík.
Zdieľať na Facebooku