21.05.2024, meniny má
22. januára 2020

Máte doma knihy, ktoré už nepotrebujete? Vymeňte ich za iné na ďalšom SWAP podujatí v Seredi

Máte doma knihy, ktoré už nepotrebujete? Vymeňte ich za iné na ďalšom SWAP podujatí v Seredi
Zdroj: pexels.com/seredsity.sk
reklama

Po úspešnom decembrovom podujatí SWAP oblečenia v našom meste, na ktorom ste si mohli svoje oblečenie vymeniť za iné, prichádza ďalší SWAP. Tentokrát sa budú vymieňať knihy!

Komunitné centrum PRIESTOR vás srdečne pozýva na jedinečné podujatie Swap kníh, ktoré sa uskutoční v nedeľu 26. januára 2020 a potrvá od 10.00 hod. do 17.00 hod. Akcia sa bude konať v KC PRIESTOR, na ul. Dionýza Štúra 759/35 (Nad Libresom-Bar) v Seredi.

Prines knihu, odnes si druhú so sebou

Swap, v preklade výmena, je podujatie, ktoré organizuje študent programu #priestorprerozvoj. Jeho hlavnou myšlienkou je dať knihám druhú šancu. To znamená, že knihy, ktoré už nepotrebujete a ležia vám doma na poličke, môžete vymeniť za iné, ktoré vás oslovia. Dôležité je ale to, aby boli v dobrom stave, teda, aby neboli poškodené, zničené, obliate či roztrhané. 

ZDROJ: FB SWAP KNÍH

reklama

Knižné búdky v Seredi

Ak by ste sa z nejakých dôvodov na podujatí nemohli zúčastniť, radi vám pripomíname aj knižné búdky v Seredi, o ktoré sa vďaka projektu Ďakujem, sused postaralo OZ Mladá Sereď. Tieto malé búdky pripomínajúce vtáčie búdky slúžia už päť rokov ako verejná knižnica pre všetkých milovníkov kníh. Jedna z nich je umiestnená na Námestí slobody, druhá pribudla o rok neskôr v Zámockom parku a je určená na knihy pre našich najmenších. Knihy v búdke si môžete odniesť so sebou a zároveň môžete prispieť svojimi, ktoré už nepotrebujete.

ZDROJ: FB MLADÁ SEREĎ

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

 

Zdroje: FB: Swap kníh
72hodin.mladez.sk
Zdieľať na Facebooku