28.05.2023, meniny má
2. februára 2023

Mesto Sereď chce zlepšiť kvalitu života obyvateľov aj prostredníctvom mobilnej aplikácie. S jej výberom môžete pomôcť aj vy

Mesto Sereď chce zlepšiť kvalitu života obyvateľov aj prostredníctvom mobilnej aplikácie. S jej výberom môžete pomôcť aj vy
Zdroje: seredsity.sk/freepik.com
reklama

Rovnako ako iné mestá, aj Sereď sa snaží byť bližšie svojim občanov a držať krok s modernou dobou. Dôkazom toho je aj iniciatíva mesta spustiť nový komunikačný prostriedok.

Na výbere vhodnej mobilnej aplikácie sa teraz môžeme spolupodieľať aj my, občania. Mesto vyzýva všetkých záujemcov, ktorí by chceli byť súčasťou tohto procesu, aby sa prihlásili do 7. februára 2023.

Mobilná aplikácia ako nástroj na zlepšenie života

Ako informovali Seredské novinky, moderná komunikácia dokáže zapojiť do diania v meste omnoho viac obyvateľov. Mobilná aplikácia vám môže uľahčiť nielen vybavovanie úradných záležitostí. Môže sa stať aj dobrým nástrojom pre dosiahnutie lepšieho života v komunitách mesta.

„Rád by som týmto požiadal tých z vás (nemusíte byť nevyhnutne obyvateľmi mesta Sereď), ktorí máte čas, energiu a ideálne aj praktické skúsenosti s užitočnými aplikáciami. Pomôžte nám nejaký čas testovať aplikácie samospráv a spolurozhodnite, ktorá bude pre naše mesto tá NAJ,“ zverejnil na svojom profile na sociálnej sieti primátor Serede Ondrej Kurbel.

reklama

Ak vás táto ponuka oslovila a máte záujem participovať na výbere budúcej aplikácie pre mesto, kontaktujte Mestský úrad Sereď prostredníctvom mailu na zuzana.slahuckova@sered.sk do utorka 7. februára 2023.

aplikácie

Zdroj: FB Mesto Sereď

Zdroje: seredskenovinky.sk/Zuzana Slahučková, FB Ondrej Kurbel, primátor mesta Sereď
Zdieľať na Facebooku