21.10.2021, meniny má
14. februára 2021

Mestský amfiteáter v lete opäť ožije. Vychutnať si budeme môcť koncerty aj muzikály

Mestský amfiteáter v lete opäť ožije. Vychutnať si budeme môcť koncerty aj muzikály
Zdroj: zoznam.sk/bystricoviny.sk/kinonova.sered.sk/zpiestan.sk
reklama

Dom kultúry v Seredi predstavil na máj a jún tohto roka štyri podujatia, ktoré potešia milovníkov hudby a muzikálov. Na pódiu sa predstaví aj rocková skupina Creedance Clearwater Revived, ktorá príde na Slovensko poprvýkrát. Situácia ohľadom koronakrízy je nejasná, a preto mestský amfiteáter sľubuje vrátenie peňazí v prípade ich zrušenia.

Presunutý koncert skupiny FRAGILE

Vianočný koncert vokálnej skupiny Fragile sa nakoniec nekonal vo vianočnej nálade, no pokiaľ ste sa naň už tešili, máme pre vás dobrú správu. Vystúpenie sa preložilo na 17. mája 2021 o 19.00 hod.

Stálymi členmi skupiny sú Braňo Kostka, Soňa Norisová, Jana Golis, Helena Krajčiová, Svetlana Rymarenko, Slavo Košecký, Martin Madej a Jožo Hečko. Vyznačujú sa najmä tým, že namiesto hudobných nástrojov používajú svoje vokály. V ich repertoári nájdete rockové, popové alebo jazzové  skladby svetových umelcov.

Vstupenky zakúpite v sieti Ticketportal na tomto odkaze. Cena lístkov: prízemie 15 eur, balkón 15 eur.

Zdroj: FB VIanočný koncert Fragile

Muzikál Alžbeta Báthory

Svetoznámy príbeh čachtickej krvavej grófky Alžbety Báthory tentokrát v muzikálovej podobe. Predstavenie v réžii Ivana Blahúta a v podaní Kataríny Ivankovej, Adely Mojžišovej či Mareka Majeského sa bude konať 25. mája 2021 o 20.30 hod. v Amfiteátri Sereď.

Originálne a jedinečné spojenie legendárneho príbehu, sugestívnej pôvodnej hudby a temperamentu podmanivého slovenského folklóru so skvelým hereckým a hviezdnym obsadením. Toto všetko sa spája v novom a jedinečnom slovenskom muzikáli od tvorcov muzikálu KUBO, ktorý prevalcoval aj Pražskú Hyberniu.

Vstupenky zakúpite v Mestskom amfiteátri Sereď na tomto odkaze. V prípade zrušenia muzikálu je garantované vrátenie peňazí za vstupenky zakúpené tu. Ceny lístkov v predpredaji: február – marec: 14,90 eur, apríl – máj: 22 eur; na mieste: 30 eur.

Zdroj: zlatemoravce.info

Rocková skupina Creedance Clearwater Revived

Priestory amfiteátra sa aj tento rok zaplnia skvelou hudbou, tentokrát od skupiny Creedance Clearwater Revived. Na Slovensko prídu po prvýkrát! Koncert sa bude konať 25. júna 2021 o 21.00 hod.

V ich repertoári nájdete známe hity jednej z najslávnejších rockových kapiel 70. rokov – Creedance Clearwater Revival. Medzi ich najväčší hit rozhodne patrí Fortunate son, ktorý zaznel aj v mnohých filmoch.

Vstupenky zakúpite v Mestskom amfiteátri Sereď na tomto odkaze. V prípade zrušenia koncertu je garantované vrátenie peňazí za vstupenky zakúpené tu. Ceny lístkov v predpredaji: február – marec: 14,90 eur, apríl – jún: 16,90 eur; na mieste: 24 eur.

Zdroj: kinonova.sered.sk

Muzikál West Side Story

Broadwayský muzikál West Side Story získal uznanie svetových kritikov a mnoho ocenení. Na svetových doskách sa hraje už od roku 1957. Seredčania si ho budú môcť vychutnať 26. júna 2021 o 21.00 hod. v Mestskom amfiteátri. 

Ani po 60 rokoch neprestávajú nesmrteľné melódie Leonarda Bernsteina, ako Maria, Tonight, Somewhere alebo I Feel pretty fascinovať divákov. Tento prepísaný príbeh veľkej lásky Rómea a Júlie otvára rasové, ako aj migračné otázky a divákov dovedie k slzám.

V slovenskej verzii sa pod režijnou taktovkou Jána Jackuliaka predstaví 42 skvelých hercov a tanečníkov. Dušan Cinkota, Tomáš Palonder, Gregor Hološka, Katarína Ivánková, Romana Dang Van, Silvia Soldánová, Ondro Antálek, Ján Jackuliak, Peter Trník a mnohí ďalší.

Vstupenky zakúpite v Mestskom amfiteátri Sereď na tomto odkaze. V prípade zrušenia muzikálu je garantované vrátenie peňazí za vstupenky zakúpené tu. Ceny lístkov v predpredaji: február – marec: 14,90 eur, apríl – jún: 22 eur; na mieste: 30 eur.

Zdroj: predpredaj.zoznam.sk

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: FB Dom kultúry Sereď
Zdieľať na Facebooku