28.07.2021, meniny má
20. júna 2021

Michaela schudla skvelých 18 kíl a svoju hmotnosť si drží aj po viac ako roku. Vďaka Naturhouse sa naučila, ako sa vyhnúť jojo efektu

Michaela schudla skvelých 18 kíl a svoju hmotnosť si drží aj po viac ako roku. Vďaka Naturhouse sa naučila, ako sa vyhnúť jojo efektu
Zdroj: Naturhouse Sereď
reklama

Prinášame vám ďalší článok zo série úspešných premien Seredčanov či Seredčaniek. Tentokrát vám predstavíme Michaelu, klientku výživovej poradňe Naturhouse, ktorá počas desiatich mesiacov schudla úctyhodných 18 kíl.

Dôležité je poznamenať, že tento proces nie je len chvíľkové chudnutie kvôli letnej dovolenke či blížiacej sa svadbe a podobne. Ide o celkovú zmenu, ktorá má zmeniť váš životný štýl a stravovacie návyky.

Metóda, ktorú ponúkajú v seredskej pobočke Naturhouse, zahŕňa nielen odbornú pomoc pri chudnutí, ale aj udržiavaciu a stabilizačnú fázu vašej zmeny. Myslíme tým poradenstvo, ktoré vás naučí, ako si svoju novú hmotnosť udržať čo najdlhšie. Kontaktovať ich môžete na telefónnom čísle 0915 722 793. 

Naturhouse je tu pre všetkých, ktorým záleží na svojom zdraví, ktorí sa chcú zbaviť zlých stravovacích návykov, ktorých už nebaví zadýchať sa už pri najmenšom pohybe a, samozrejme pre tých, ktorí sa chcú páčiť sami sebe aj okoliu.

Michaela prešla všetkými tromi fázami procesu chudnutia

Ako hovorí výživová poradkyňa a majiteľka tejto pobočky Radka Drábiková, Michaela bola veľmi trpezlivá klientka. Dá sa povedať, že bola učebnicový príklad vytrvalosti a pevnej vôle. Podľa jej slov sa chudnutie veľmi pekne rozbehlo. Úprava stravy sa prejavila pozitívne a telo sa začalo postupne zbavovať uložených prebytkov.

Postupom času sa úbytky hmotnosti pohybovali v rozmedzí od 0,5 – 1 kg za týždeň. Aj napriek tomu, že počas celej premeny na ňu čakalo mnoho nástrah a prekážok, Michaela si udržala pevnú vôľu, ktorá jej dopomohla k výsledkom. Dôležité je uvedomiť si, že aj keď prídu dni, kedy človek zhreší alebo si dopraje niečo navyše, tak sa nič nestalo. Hlavný je dlhodobejší cieľ ako jedno malé zakopnutie v podobe nanuku či dvoch kopčekov zmrzliny.

Michaela prešla všetkými tromi fázami – redukčnou, udržiavaciou a stabilizačnou. Seredskú poradňu Naturhouse navštevuje už dva roky. Svoje kilá si stráži, stravuje sa plnohodnotne, pestro a čo je hlavné, naučila sa správne kombinovať potraviny.

Dodržiava časový harmonogram jedál a pokojne mohla zapojiť do stravy už aj jedlá s vyššou kalorickou hodnotou. Celý jedálniček dopĺňala aj výživovými doplnkami od Naturhouse. Ku strave pridala pohyb či cvičenie s vlastnou váhou a nová postava bola na svete. Samozrejme, po niekoľkých mesiacoch driny.

„Nesľubujeme, že to bude ľahké a vždy zaručene úspešné. Je to boj s každodennými nástrahami, chuťovými pohárikmi, hormónmi, pevnou vôľou či nepodporou okolia. Ale dá sa nad tým všetkým zvíťaziť. Keď budete chcieť.“ Radka Drábiková, majiteľka výživovej poradne Naturhouse v Seredi

Zdroj: Naturhouse Sereď

Naturhouse klientov učí, ako sa správne stravovať

Možností, ako schudnúť, je v dnešnej dobe veľmi veľa. Trh zaplavili hlavne super rýchle diéty, ktoré zaručujú bombastické výsledky už do pár dní. Stačí, ak si otvoríte internet a ihneď nájdete kopec zaručených diét na rýchle a veľkolepé schudnutie vďaka zázračným sáčkom a krabičkám s chutnou náhradou stravy. Viete si však predstaviť, že by ste sa každý deň stravovali tekutou stravou, varili si sáčkové polievky a zarábali rôzne nápoje?

V tejto poradni vás odborníci na zdravú výživu naučia, ako sa správne stravovať a nepribrať ťažko schudnuté kilá naspäť. Zmeňte svoj život a urobte niečo viac pre svoje zdravie a sebavedomie. Redukcia je pre telo veľmi náročný proces a treba mu rozumieť.

Odborníci na zdravé chudnutie vám radi a ochotne poradia a pomôžu nielen počas procesu chudnutia, ale hlavne aj po jeho skončení. Kontaktovať ich môžete na telefónnom čísle 0915 722 793. 

Naturhouse Sereď ďakuje všetkým súčasným, ale aj bývalým klientom. Ďakujú za dôveru, vernosť a šírenie dobrého mena v našom meste a okolí.

Zdroj: Naturhouse Sereď

Článok vznikol v spolupráci s Naturhouse Sereď.

Zdroje: Článok vznikol v spolupráci s Naturhouse Sereď.
Zdieľať na Facebooku