28.05.2023, meniny má
13. novembra 2018

Milujete sa kúpať v ľadovom Váhu a zima vám nerobí problém? Na tejto akcii potom nemôžete chýbať

reklama

Aj vám sa niekedy pozastavuje rozum nadtým, keď vidíte ľudí ako sa bezproblémov kúpu v ľadovej vode? Niečo podobné môžete vidieť aj v našom meste vďaka Seredskému spolku zimných plavcov. Tí budú úradovať aj tento rok, kedy opäť ukážu nášmu majestátnemu Váhu, že jeho ľadová voda našich otužilcov len tak nezastaví.

Mesto Sereď a Seredský spolok zimných plavcov vás pozývajú na Celoslovenské stretnutie otužilcov a spoločné plávanie vo Váhu. Toto jedinečné podujatie sa bude konať 9.12.2018 (nedeľa) v našom kempingu.

Seredský spolok zimných plavcov v roku 2016

Plavci si budú môcť vybrať z rôznych trás, ktoré v ten deň zaplávajú. Na výber budete mať z 1500 m, 1000 m, 500 m alebo 100 metrovej trate.

reklama

Ak ste nováčik alebo by ste niečo podobné radi len skúsili, určite sa do tejto akcie zapojte. Čaká na vás plno skvelých ľudí, ktorí medzi sebou nové tváre veľmi radi privítajú. Pre úplných začiatočníkov budú na mieste pripravení skúsení plavci, ktorí vám všetko o spôsobe otužovania radi vysvetlia.

Pre potvrdenie účasti je potrebné zaslať mail s prihlásením najneskôr do štvrtka 6.12.2018 na mail seredskiotuzilci@yahoo.sk

Zdroj: Novinky.sered.sk

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním

Zdroje: Zdroj: Novinky.sered.sk
Zdieľať na Facebooku