21.10.2021, meniny má
24. septembra 2021

Mladá cestovateľka Sabína Čižmáriková zo Šoporne má jedinečnú príležitosť študovať v Kanade. Tento sen jej môžete svojím hlasovaním splniť aj vy

Mladá cestovateľka Sabína Čižmáriková zo Šoporne má jedinečnú príležitosť študovať v Kanade. Tento sen jej môžete svojím hlasovaním splniť aj vy
Zdroj: ig @_sabrinka
reklama

Študovať na prestížnej zahraničnej univerzite a vycestovať do ďalekých krajín je vysnívaný sen, po ktorom túži mnoho mladých ľudí. Možnosť splniť si ho má vďaka súťaži magazínu Refresher aj 24-ročná Sabína Čižmáriková zo Šoporne, ktorá bojuje spolu s ostatnými uchádzačmi v treťom kole o kvalitné vzdelanie na Canadian College vo Vancouveri.

K výhre jej môžete dopomôcť práve vy svojím hlasovaním na tomto odkaze. Jedinečná príležitosť získať ročné štipendium v hodnote 6 700 eur neprichádza len tak každý deň. Mladá Šoporňanka, ktorá absolvovala základnú školu a gymnázium v Seredi, by tak získala nenahraditeľné skúsenosti vo svojom odbore.

Scestovaná študentka sa v zámorí rozhodne nestratí

Sabína v súčasnosti študuje posledný ročník Fakulty dopravní na Českom vysokom učení technickom v Prahe, kde si spomedzi odborov vybrala právo a provoz leteckej dopravy. Vďaka programu Erasmus sa jej podarilo získať skúsenosti so štúdiom v anglickom jazyku, ktorý využila vo Viliniuse, hlavnom meste pobaltskej Litvy.

„Vyhrať štipendium do Kanady je úžasná predstava, avšak štúdium tam obnáša ďalšie výdaje, ako je napríklad vízum, letenka, ubytovanie na celý rok a pod. Nakoľko som teraz v poslednom ročníku a ešte stále ma živia moji rodičia, v Kanade by som sa už chcela alebo musela osamostatniť. Preto od môjho pobytu tam očakávam, že z mladej študentky sa stane dospelá nezávislá žena.“

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @_sabrinka

Zo všetkých záľub ju najviac uchvátilo práve cestovanie, no svoj voľný čas rada vypĺňa aj tancom, hudbou či behom. Medzi jej najväčšie prednosti patrí podľa jej slov priebojnosť a to, že sa nebojí nových výziev.

„Kanada je pre nás Európanov niečo svojím spôsobom exotické, a teda hlavnou motiváciou pre mňa je môj zaujímavý životopis plný skúseností a ďalšie uplatnenie v nejakej medzinárodnej firme. Z Prahy mám technické vzdelanie, Kanada by mi rozšírila obzory v marketingu.

To by pre mňa bol ideálny základ výbornej kariéry. Najviac sa, samozrejme, ale teším, že by som celú tú nádhernú krajinu mohla precestovať. Rada vždy spájam príjemné s užitočným,“ prezradila Sabína pre Seredsity.sk.

Hlasovanie sa uzatvára už čoskoro

Zahlasovať za Sabínu môžete ešte do 30. septembra.„Viem s istotou povedať, že toto kanadské dobrodružstvo by mi zmenilo život ako v osobnej, tak aj v budúcej pracovnej sfére. Vopred ďakujem za každý hlas!“

Pozrite si videovizitku, s ktorou sa jej podarilo dostať do finále spomedzi 30 vyžrebovaných uchádzačov.

Páčil sa vám článok? Podporte Sabínu zdieľaním.

Zdroje: refresher.sk, Sabína Čižmáriková
Zdieľať na Facebooku