08.12.2023, meniny má
28. októbra 2022

Moderný objednávací systém a rýchle prezutie vašich pneumatík. Autocentrum Sereď – Horný Čepeň za vás vyrieši každoročnú povinnosť

Moderný objednávací systém a rýchle prezutie vašich pneumatík. Autocentrum Sereď – Horný Čepeň za vás vyrieši každoročnú povinnosť
Zdroj: Seredsity.sk

Každý rok sa opakuje situácia, kedy musíme navštíviť náš obľúbený autoservis s povinnosťou prezutia pneumatík. Mnohí z nás na túto službu využívajú profesionálov z Autocentrum Sereď – Horný Čepeň.

Tuhá zima sa pomaly, ale isto blíži a určite vám odporúčame prezuť letné pneumatiky za zimné už teraz a nenechávať si to na poslednú chvíľu. A prečo práve už teraz? Vyhnete sa tak zhonu, naháňaniu a ďalším desiatkam ľudí, ktorí s prezutím otáľali do posledného možného momentu.

Ak prezutie pneumatík chcete vyriešiť čo najrýchlejšie a za čo najlepšiu cenu, tak Autocentrum Sereď – Horný Čepeň, ktoré nájdete na ulici Hornočepeňská 4610/122A, je pre vás stvorené. Myslíme, že cena 15 eur za prezutie pneumatík je v dobe veľkého zdražovania vskutku prijateľná a nízka.

Prechod zimy je trocha ťažkopádny a niekedy nevieme odhadnúť, kedy sa teploty ustália. Základným pravidlom na výmenu zimných pneumatík je hranica 7 °C. Ak sa táto priemerná denná teplota ustáli a udrží sa pár dní, tak je to jasný signál, že pneumatiky môžeme vymeniť.

reklama

Zdroj: Seredsity.sk

Objednáte sa na presný termín jednoducho a rýchlo

Na prezutie pneumatík sa môžete objednať na telefónnom čísle 0918 033 592 alebo prostredníctvom moderného objednávacieho systému, ktorý vám ušetrí čas. Takto máte kalendár priamo pred očami a termín si viete vybrať aj v pokoji doma. Preto sa vám nemôže stať, že sa objednáte na čas, ktorý by vám nevyhovoval.

Objednať sa online je veľmi jednoduché. Stačí, ak navštívite web www.autocentrumsered.sk alebo facebokovú stránku Autocentrum Sereď – Horný Čepeň. Na nej kliknete na tlačidlo „Vytvoriť objednávku“ a objaví sa vám rezervačný systém, v ktorom si do niekoľkých sekúnd rezervujete svoj termín.

V prvom kroku si zvolíte, či si prajete klasické prezutie pneumatík (30 min.) alebo prezutie pneumatík na diskoch (15 min.). Následne si zvolíte deň a čas, ktorý vám najviac vyhovuje. Ďalej vyplníte meno, priezvisko, email a telefónne číslo. Posledným krokom je kliknutie na tlačidlo rezervovať. Vy už si len prídete dať prezuť pnemutatiky.

Ak by ste chceli spojiť výmenu pneumatík s výmenou oleja, tak za túto službu priplatíte férových 15 eur a budete mať situáciu pod kontrolou na ďalšie mesiace.

Zdroj: FB Autocentrum Sereď – Horný Čepeň

Autocentrum Sereď – Horný Čepeň

Využite aj ďalšie služby a novinky z ponuky Autocentrum Sereď – Horný Čepeň

Seredskí auto-moto profíci nenehávajú nič na náhodu a neustále posúvajú a vylepšujú svoje služby. Medzi novinky patrí napríklad dekarbonizácia motora, ktorá začína od 50 eur bez DPH. Čo to vlastne je?

Čistenie vnútra motora alebo najčastejšie využívaný výraz dekarbonizácia je odstránenie uhlíkového nánosu z vnútorných komponentov motora. Čo vytvára tento nános? Je to primárne kombinácia viacerých faktorov, ako je napríklad nekvalitné palivo, jazda na nízkych otáčkach, časté štarty, jazda na krátke vzdialenosti.

Ako môžete pocítiť zanesenie motorových častí karbónom? Strata výkonu, zvýšenie emisií vrátane dymivosti, zvýšenie spotreby paliva, zvýšená hlučnosť motora, nerovnomerný beh motora, kolísanie otáčok. Ak pociťujete niektorý z týchto problémov, tak určite kontaktujte profesionálov z Autocentrum Sereď – Horný Čepeň. 

Ďalšou novinkou je doplnenie chladiacej kvapaliny do klimatizácie, ktoré začína na cene od 10 eur (100 g). Neustálym dopĺňaním služieb chcú docieliť to, aby ste v tomto autoservise dokázali vyriešiť všetko spojené s vaším automobilom.

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Seredskí profesionáli pristupujú zodpovedne ku každému autu

Služby Autocentrum Sereď – Horný Čepeň využívajú stovky spokojných zákazníkov nielen zo Serede, ale aj okolia. Ľudia si už zvykli nielen na kvalitu služieb, ale aj na vždy ústretový a milý prístup.

Okrem toho však zákazníci veľmi oceňujú široké spektrum služieb, ktoré v tomto autoservise môžu využiť. Napríklad diagnostiku výkonným diagnostickým nástrojom Texa, kontrolu tesnosti motora, kontrolu bŕzd, rozvodov alebo prípadnú výmenu stieračov či prípravu vozidla na STK/EK. Všetky náročnejšie servisné, ale aj drobné opravy môžete vyriešiť naraz na jednom mieste.

Využiť môžete taktiež profesionálnu diagnostiku vášho vozidla, výmenu oleja od 15 eur, výmenu a kontrolu bŕzd či výmenu rozvodov od 130 eur či výmenu filtrov. Okrem toho vám všetky opravy vedia zapísať aj do elektronických servisných knižiek Volkswagen Groups.

Zdroj: Seredsity.sk

Autocentrum Sereď – Horný Čepeň sa od konkurencie v našom regióne chce odlíšiť, a preto sa v priebehu minulého roka rozhodli spustiť svoj e-shop www.kuponline.sk.

E-shop je zatiaľ zameraný na široký výber pneumatík, postupne sa bude rozrastať aj o ďalšie auto-moto produkty. Pneumatiky ponúkajú až od 23 svetoznámych výrobcov. Stačí si vybrať, objednať a pneumatiky vám potom na počkanie rovno vymenia v Hornom Čepeni.

Ak je potrebné servisovať auto viac dní, veľkou výhodou tohto autoservisu je možnosť zapožičania si náhradného vozidla. Portfólio opráv a služieb je naozaj široké a odporúčame vám sledovať ich spomínanú facebookovú stránkuAk sa chcete dozvedieť viac, ozvite sa im aj na telefónne číslo 0918 033 592 a zamestnanci vám určite radi odpovedia na vaše otázky.

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroje: Článok vznikol v spolupráci s Autocentrum Sereď – Horný Čepeň.
Zdieľať na Facebooku