21.05.2024, meniny má
19. novembra 2023

Monika Janušková sa už viac ako 15 rokov stará o vaše nehnuteľnosti. Realitná kancelária Top Reality MJ zo Serede poskytuje profesionálne služby v oblasti nehnuteľností

Monika Janušková sa už viac ako 15 rokov stará o vaše nehnuteľnosti. Realitná kancelária Top Reality MJ zo Serede poskytuje profesionálne služby v oblasti nehnuteľností
Zdroj: Seredsity.sk

S predajom, kúpou či prenájmom nehnuteľnosti sa aspoň raz za život stretne takmer každý z nás. Nakoľko je to niečo, čo neriešime na bežnej každodennej báze, je veľmi dôležité si vybrať spoľahlivého realitného partnera, ktorý nás celým týmto procesom prevedie. A práve takým je seredská realitná kancelária Top Reality MJ.

Zakladateľkou tejto realitnej kancelárie je Monika Janušková, ktorá sa realitnému biznisu úspešne venuje už viac ako 15 rokov. Bola jednou z prvých ženských maklérok v Seredi, ktoré sa tomuto povolaniu začali venovať. Za ten čas jej služby využili stovky spokojných klientov nielen z nášho mesta, ale aj z celého regiónu.

Realitná kancelária Top Reality MJ/Monika Janušková pôsobí v Seredi od roku 2008 a svojou spoľahlivosťou a kvalitnými službami si získala sympatie a dôveru klientov. V tomto článku sa pozrieme na to, čo táto realitná kancelária ponúka a ako sa stala dôveryhodným partnerom pre tých, ktorí chcú predať, kúpiť či prenajať nehnuteľnosť.

V prípade, že by ste chceli využiť ich profesionálne služby, tak ich neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle 0908 129 671 alebo emailom na adresu monika.januskova@topreality-mj.sk. Ich ponuky môžete sledovať aj na ich Facebookovej stránke alebo na webovej stránke www.topreality-mj.sk.

reklama

Navštíviť ich môžete aj osobne v ich nových priestoroch na ulici Kúpeľné námestie 1209/3, hneď vedľa reštaurácie Minipresso.

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Realitná kancelária, ktorej môžete na 100 % dôverovať

Realitná kancelária Top Reality MJ v Seredi sa môže hrdiť dlhoročnou tradíciou v poskytovaní realitných služieb v tomto regióne. S viac ako pätnásťročnou prítomnosťou na trhu získala bohaté skúsenosti a rozsiahlu znalosť miestneho realitného trhu. Táto dlhodobá angažovanosť umožňuje kancelárii byť dobre informovanou o aktuálnych trendoch a cenách nehnuteľností v Seredi.

Hodnotou každej realitnej kancelárie sú spokojní klienti a táto kancelária ich má naozaj veľa. Sotva nájdete recenziu alebo odporúčanie, ktoré by nechválilo ich profesionalitu, ochotu a spoľahlivosť. Dlhoročná prítomnosť na trhu s realitami v Seredi a stovky úspešných obchodov sú jasným dôkazom ich kvality a oddanosti svojim klientom.

Vedúcou kancelárie je Monika Janušková, ktorá patrí medzi najúspešnejšie realitné maklérky v našom regióne. Jej energia, vytrvalosť, zapálenie a profesionalita sú citeľné už od prvého stretnutia.

Zdroj: Seredsity.sk

Ako nám prezradila, hneď od prvého predaja vedela, že toto povolanie sa jej stane osudným a bude sa mu venovať celý pracovný a profesijný život. Svoju prácu vníma ako obľúbenú a milovanú aktivitu, do ktorej dáva celú svoju energiu. Aj vďaka tomu je na realitnom trhu už 15 rokov, počas ktorých predala či prenajala už stovky nehnuteľností.

Martin Januška zastrešuje kompletné technické zázemie, ktoré je v tomto podnikaní veľmi dôležité. Dohliada na to, aby každá nehnuteľnosť bola uverejnená na všetkých webových stránkach, aby bola správne topovaná na realitných portáloch a aby po technickej stránke vždy všetko fungovalo.

Viktória Račáková sa v realitnej kancelári venuje „home stagingu“, veľmi populárnej novej službe, ktorú využíva málo realitných kancelárií. Home staging znamená, že nehnuteľnosť je profesionálne upravená a vyzdobená tak, aby bola čo najatraktívnejšia pre potenciálnych kupcov. To pomáha záujemcom predstaviť si, ako by sa v nej mohli usadiť a žiť, čo je skvelý psychologický efekt.

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Široká ponuka služieb

Realitná kancelária Top Reality MJ ponúka širokú škálu služieb, ktoré zahŕňajú:

Kúpu a predaj nehnuteľností: Kancelária pomáha klientom pri nákupe alebo predaji domov, bytov, pozemkov či komerčných nehnuteľností. S ich odbornými znalosťami a obrovskou databázou kontaktov dokážu zabezpečiť výhodné obchody pre svojich klientov.

Hodnotenie nehnuteľností: Realitní makléri tejto kancelárie disponujú skúsenosťami v odhadovaní hodnoty nehnuteľností, čo je dôležité pri stanovení spravodlivej ceny pri kúpe alebo predaji. Správne nastavená cena dokáže niekoľkonásobne urýchliť predaj.

Pomoc pri financovaní: Kancelária spolupracuje s finančnými inštitúciami a pomáha klientom získať úvery na nehnuteľnosti za konkurencieschopné podmienky.

Poradenstvo pri investovaní: Pre tých, ktorí hľadajú investičné príležitosti, kancelária poskytuje odborné rady týkajúce sa najlepších investičných nehnuteľností. Nie každá komerčná nehnuteľnosť spĺňa všetky predpoklady na to, aby bola úspešná a vďaka veľkým znalostiam trhu vám realitná kancelária dokáže ušetriť značné prostriedky.

Zdroj: Seredsity.sk

Home staging nehnuteľnosti: Kvalitný home staging môže viesť k rýchlejšiemu predaju. Kupci majú tendenciu reagovať pozitívne na dobre nasvietené, vkusne zariadené a čisté nehnuteľnosti, čo zvyšuje pravdepodobnosť rýchleho obchodu. Tu si môžete predstaviť zaobstaranie vankúšov, kvetín, bytových doplnkov, stolového prestierania a mnoho ďalšieho.

Správa nehnuteľností: Pre majiteľov nehnuteľností, ktorí si želajú, aby im bola zaobstarávaná starostlivosť o nehnuteľnosť, kancelária poskytuje služby správy nehnuteľností vrátane zabezpečenia nájomcov a údržby.

Právne a administratívne služby: Kancelária má spolupracujúcich právnikov a notárov, čo zabezpečuje plynulý proces pri kúpe alebo predaji nehnuteľnosti. Túto realitnú kanceláriu môžete využiť aj v prípade, že potrebujete iba čisto právnické služby. Sem patria napríklad dedičské konania, vypracovanie kúpno-predajných zmlúv či ocenenia nehnuteľnosti.

Tipérska odmena od 300 eur: Ak dáte tip na nehnuteľnosť, ktorá je momentálne na predaj a realitná kancelária Top Reality MJ ju predá a zrealizuje predaj, tak máte istých 300 eur ako odmenu.

Zdroj: Seredsity.sk

Zvoľte si radšej jednu profesionálnu realitnú kanceláriu ako niekoľko ďalších

Exkluzívny predaj jednou realitnou kanceláriou a home staging sú dva dôležité faktory, ktoré môžu výrazne ovplyvniť úspech a rýchlosť predaja nehnuteľnosti. Keď sa rozhodnete predávať svoju nehnuteľnosť exkluzívne cez jednu realitnú kanceláriu, demonštruje to dôveru v ich odborné schopnosti.

Kancelária tak bude mať čas a priestor na dôkladný prieskum trhu, čo môže zvýšiť šance na úspešný predaj. Taktiež sa investuje viac zdrojov do marketingu vašej nehnuteľnosti vrátane profesionálneho fotografa, virtuálnej prehliadky a cielenej reklamy.

Týmto spôsobom sa nehnuteľnosť stáva atraktívnejšou pre potenciálnych kupcov. Exkluzívni klienti dostávajú služby ako 3D obhliadka, videoprehliadka alebo dronová vizualizácia. Okrem toho sú odmenení aj rôznymi darčekmi, poukážkami či inými veľmi milými drobnosťami.

Realitná kancelária Top Reality MJ má čas na preskúmanie trhu a odhad spravodlivej ceny. To zabezpečuje, že vaša nehnuteľnosť nebude nadhodnotená ani podhodnotená, čo je kľúčové pre rýchly a spravodlivý predaj.

Exkluzívny predaj cez jednu realitnú kanceláriu a home staging vedie k synergii týchto výhod, čím sa zvýši pravdepodobnosť rýchleho a výhodného predaja nehnuteľnosti. To je dôvod, prečo táto realitná kancelária odporúča oba tieto prístupy pre dosiahnutie najrýchlejšieho a najvýhodnejšieho predaja vašej nehnuteľnosti.

Zdroj: Seredsity.sk

Top Reality MJ tu je pre vás už viac ako 15 rokov

Kľúčovým aspektom úspechu tejto realitnej kancelárie je ich hlboká znalosť miestneho trhu a komunity v Seredi. Sú nielen realitnými expertmi, ale aj aktívnymi účastníkmi komunity. Snažia sa prispievať k rozvoju regiónu a rozumieť potrebám miestnych obyvateľov.

Ak hľadáte dôveryhodnú realitnú kanceláriu v Seredi s dlhoročnou tradíciou, širokým spektrom služieb a stovkami spokojných klientov, táto kancelária je vašou jasnou voľbou. S ich odbornosťou a oddanosťou vám pomôžu zrealizovať vaše realitné sny v tomto krásnom regióne na Slovensku.

Ak sa momentálne obzeráte po novom bývaní, tak vám určite odporúčame si pozrieť celkovú ponuku nehnuteľností. Avšak sú byty, ktoré sú výnimočné a mali by ste o nich určite vedieť. Jedným z nich je 3-izbový byt v novostavte, ktorý si môžete pozrieť na tomto odkaze. Ak hľadáte priestranný 3-izbový byť s klimatizáciou za 115 000 eur, tak tento krásny byt by nemal uniknúť vašej pozornosti.

Ak máte k dispozícii 2-izbový byt, ktorý chcete predať, tak potom neváhajte a ozvite sa tejto realitnej kancelárie. Momentálne majú klienta, ktorý hľadá dvojizbový byt, ktorý chce kúpiť z vlastných prostriedkov, takže celý predaj vie byť vyriešený počas jedného dňa. Viac informácií zistíte na tomto odkaze.

V prípade, že by ste chceli využiť ich profesionálne služby, tak ich neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle 0908 129 671 alebo emailom na adresu monika.januskova@topreality-mj.sk. Ich ponuky môžete sledovať aj na ich Facebookovej stránke alebo na webovej stránke www.topreality-mj.sk.

Navštíviť ich môžete aj osobne v ich nových priestoroch na ulici Kúpeľné námestie 1209/3, hneď vedľa reštaurácie Minipresso.

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Článok vznikol v spolupráci s Top Reality MJ.

Zdroje: Článok vznikol v spolupráci s Top Reality MJ.
Zdieľať na Facebooku