18.10.2021, meniny má
31. augusta 2021

Na akcii Sereď v pohybe si zacvičia rodiny s deťmi aj zdatní športovci. Námestie a športoviská ožijú športom aj tento rok

Na akcii Sereď v pohybe si zacvičia rodiny s deťmi aj zdatní športovci. Námestie a športoviská ožijú športom aj tento rok
Zdroj: seredskenovinky.sk/ig nicol_kralovic
reklama

V našom meste žije mnoho nadšencov športu a pohybu, o čom svedčí aj obľúbenosť akcií, ako napríklad Beh nádeje či basketbalové turnaje. Mesto Sereď organizuje aj tento rok v spolupráci so športovými klubmi a občianskymi združeniami športovo-relaxačnú akciu Sereď v pohybe. Informáciu priniesli seredskenovinky.sk.

Športové oblečenie a vybavenie si môžete nachystať na 25. septembra 2021, kedy bude akcia prebiehať na rôznych mestských športoviskách. V súčasnosti sa pracuje na kompletnom programe, ktorý bude zverejnený neskôr.

Nezáleží na tom, či ste športovec alebo začiatočník

Akcia Sereď v pohybe je určená celým rodinám, zdatnejším športovcom, ale aj úplným amatérom v športe. Počas jedného dňa budete mať možnosť zoznámiť sa s rôznymi športovými klubmi, organizáciami a združeniami, ktoré pôsobia v našom meste.

Môžete si vyskúšať viaceré cvičenia a zistiť tak, ktoré by vám najviac vyhovovalo. Organizátori mysleli aj na deti, pre ktoré budú pripravené rôzne zábavné hry či preteky pre „lezúňov“.

„Kompletný program s presným časom a miestom konania športových aktivít uverejníme pred akciou, ale dátum 25. septembra 2021 si už teraz rezervujte pre šport. Tešíme sa už teraz na všetkých začínajúcich aj pokročilých športovcov,“ doplnilo oddelenie školstva, rodiny, kultúry a športu.

Prihláste sa a ukážte ostatným svoju činnosť

Pokiaľ máte záujem prezentovať svoju športovú činnosť a ešte nie ste súčasťou podujatia, prihlásiť sa môžete mailom na skolstvo.sport@sered.sk alebo priamo na oddelení školstva, rodiny, kultúry a športu MsÚ v Seredi v kancelárii číslo 18, v termíne do 8. septembra 2021.

Mesto s radosťou uvíta všetkých športovcov, ktorí by chceli predstaviť napríklad svoj tréningový program či rôznorodé cvičenia, ako je napríklad zumba, jumping, joga, cross fit, fitness a mnoho ďalších.

Veríme, že akcii bude priať aj počasie a už teraz sa tešíme na zverejnenie kompletného programu, o ktorom vás budeme naďalej informovať.

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: seredskenovinky.sk
Zdieľať na Facebooku