19.05.2024, meniny má
21. septembra 2022

Na Cirkevnej základnej škole sv. Cyrila a Metoda v Seredi ponúkajú hodiny angličtiny zdarma. Rodičia si zatiaľ môžu vychutnať kávu v školskej knižnici

Na Cirkevnej základnej škole sv. Cyrila a Metoda v Seredi ponúkajú hodiny angličtiny zdarma. Rodičia si zatiaľ môžu vychutnať kávu v školskej knižnici
Zdroje: pbs.org/FB CZŠ sv. Cyrila a Metoda v Seredi
reklama

Po dvoch rokoch situácia opäť umožnila Cirkevnej základnej škole v Seredi pokračovať vo viacročnom úspešnom projekte „Angličtina pre najmenších“. Každú stredu o 16.00 hod. sa pani učiteľky tešia na vaše deti v priestoroch CZŠ sv. Cyrila a Metoda v Seredi.

Hodinami angličtiny bude prostredníctvom zážitkov, pohybu a hudby sprevádzať vaše deti kvalifikovaná pani učiteľka. Navyše sú zdarma.

Angličtina pre najmenších

Vďaka aktivitám, piesňam či zábavným riekankám sa hodiny angličtiny stanú pre deti obľúbenými aktivitami, na ktoré sa budú tešiť stále viac a zároveň sa bude zlepšovať aj úroveň ich angličtiny. Zatiaľ čo vaše deti budú objavovať čaro jazyka, vy si môžete pokojne a v pohodlí školskej knižnice posedieť pri šálke kávy, čaju alebo použiť notebook na vybavenie si svojich záležitostí.

Cirkevná základná škola sv. Cyrila a Metoda v Seredi je školou, kde je jedným z nosných pilierov aj jazykový progres žiakov. Má rozšírené vyučovanie angličtiny od prvého ročníka a triedy s bilingválnym programom, v ktorých sa učí dvojjazyčne sedem predmetov už od 1. ročníka.

reklama

„Myslím, že niečo výnimočné na Sereď. Je preto pre nás prirodzené budovať vzťah k jazyku už od tých najmenších. Máme to šťastie, že na škole máme aj dostatok kvalifikovaných pedagógov ANJ, výborné technické vybavenie a moderné priestory, ktoré môžeme v popoludňajších hodinách ponúknuť našim škôlkarom vo veku 4 – 6 rokov a ich rodičom,“ uviedla pani riaditeľka Monika Kroláková pre naše médium.

zdroj: CZŠ v Seredi

Pauza kvôli pandémii končí

Už viac rokov po sebe ponúka táto škola rodičom bezplatné vzdelávanie detí v materskej škole v ANJ. Posledné roky to však prekazila pandémia. Tento rok začína vyučovanie angličtiny pre najmenších v stredu 5. októbra 2022 o 16.00 hod. Deti nepotrebujú nič, len dobrú náladu, úsmev a papučky.

Rodič môže počas vyučovacej hodiny stráviť čas v škole, v knižnici pri šálke čaju, kávy alebo použiť školský notebook na vybavenie svojich záležitostí, nakoľko škola má výborné sieťové pokrytie.

„Z vlastnej skúsenosti viem, že lepšie je raz vidieť ako stokrát počuť. Preto neváhajte a v stredu 5. 10. 2022 o 16.00 hod. nás navštívte spolu s Vašimi deťmi. Tešíme sa na Vás,“ uzavrela pani riaditeľka.

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: CZŠ sv. Cyrila a Metoda v Seredi
Zdieľať na Facebooku