24.06.2024, meniny má
20. októbra 2018

Na námestí sa objavili futbalové ihriská. O čo ide?

reklama

Ak ste prechádzali okolo Námestia Slobody, určite ste si všimli dve futbalové ihriská. Tieto hracie plochy sú súčasťou športového projektu Futbal v meste, ktorý prináša Únia ligových klubov.

Výnimkou nie je ani naše mesto. Keďže seredský futbalový klub ŠKF iClinic Sereď patrí do Fortuna ligy, jedna zo zastávok turnaja je aj Sereď priamo na našom námestí.

Kedy sa hrá a ako sa zaregistrujete?

Hrací deň je 21.10.2018 (nedeľa). Turnaj bude prebiehať od 12:00 do 17:00 v dvoch kategóriách: detský turnaj a turnaj pre dospelých. Svoje mužstvo môžete registrovať online na tomto odkaze alebo sa zaregistrujete namieste o 13:00. Turnaja sa smie zúčastniť ktokoľvek 🙂

Zdroj: www.futbalvmeste.sk

reklama

Hrať sa bude formou 3 na 3 a hrací čas je stanovený na 2 x 3 minúty. Ako vidíte vyššie na obrázku, počas turnaja budú prebiehať aj zaujímavé individuálne súťaže. Nezabudnite, váš tím musí mať minimálne 4 a maximálne 6 hráčov.

Tešiť sa môžete aj na autogramiádu futbalistov A – tímu ŠKF iClinic Sereď, preto ak máte doma malého fanúšika futbalu, určite je tento turnaj výbornou možnosťou, ako stráviť nedeľu vonku a športovo. Ak sa nebojíte kopnúť do lopty a máte podobných priateľov, dajte dokopy svoj tím a vyplňte tento formulár.

O čo sa hrá?

Víťazi jednotlivých turnajov postupujú do celoslovenského finále v Poprade. Ambasádorom projektu Futbal v meste je slovenský reprezentant Stanislav Lobotka. Víťazné družstvo získa all-inclusive zájazd za Lobotkom spojený s návštevou zápasu i stretnutím so slovenským reprezentantom.

Ak sa rozhodnete zúčastniť, prajeme vám veľa futbalového šťastia a kopec fanúšikov 🙂

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním

Zdieľať na Facebooku