16.04.2024, meniny má
12. marca 2024

Na trnavskom zimnom štadióne bude o pár dní 24-hodinový korčuliarsky maratón

Na trnavskom zimnom štadióne bude o pár dní 24-hodinový korčuliarsky maratón
Zdroje: zimnystadiontrnava.sk/freepik.com
reklama

Jar a príjemné teplejšie počasie už vo veľkom klope na dvere. Pomaly vymieňame zimné bundy aj topánky za tenšie verzie, v prírode sa začína všetko preberať opäť k životu. Poslednú bodku za touto zimou však definitívne ešte dať nemusíte. Čo takto dať si jeden zimný maratón?

Pokiaľ ste trošku športovo zdatní a máte radi korčuľovanie, práve pre vás by mohol byť ako stvorený program zimného štadióna na tento piatok a sobotu.

Maratón na ľade

Mestský zimný štadión v Trnave srdečne pozýva na Trnavský maratón, ktorý sa začne v piatok 15. marca 2024 o 19.00 hod. a skončí v sobotu 16. marca o 19.00 hod. 24 hodinový korčuliarsky maratón bude prebiehať na ploche verejného korčuľovania v priestoroch zimného štadióna.

Vstupné je symbolické jedno euro a v jeho cene je pre všetkých účastníkov maratónu šatňa, čaj a niečo malé pod zub. Ak korčule nemáte, na mieste si ich viete požičať taktiež za jedno euro. Brúsenie však nebude k dispozícii.

reklama

Podľa nás vyzerá táto akcia viac ako lákavo. Je to veľmi zaujímavá možnosť ako ukončiť zimné obdobie, ku ktorému korčuľovanie neodmysliteľne patrí.

maratón

Zdroj: FB Mesto Trnava

Zdroje: FB Mesto Trnava
Zdieľať na Facebooku