17.05.2021, meniny má
28. apríla 2021

Najhoršie obavy sa potvrdili. Tomášovo telo bolo nájdené dnes ráno

Najhoršie obavy sa potvrdili. Tomášovo telo bolo nájdené dnes ráno
Zdroj: FB Polícia SR – Trnavský kraj
reklama

Od štvrtka 18. februára 2021 bol nezvestný 31-ročný Tomáš Kuchynka zo Serede. Polícia po ňom našla vtedy iba jeho auto zaparkované a uzamknuté neďaleko rieky Váh vo Vinohradoch nad Váhom. Našli ho ponechané pod časťou „Paradič“. Policajné hliadky spolu so psami niekoľkokrát neúnavne prepátrali okolie. K policajtom sa pridávali aj hasiči, ktorí na člne prehľadali oba brehy rieky v niekoľkokilometrových úsekoch.

Na pomoc prišli neskôr aj príslušníci z poriečnej polície PPZ, ktorí skúmali a prehľadávali koryto a brehy Váhu. V teréne boli niekoľkokrát aj policajní kynológovia so služobnými psami, dobrovoľníci z Pohotovostného pátracieho tímu a zo Špeciálnej kynologickej záchrannej služby Slovakia Nýrovce.

Okrem toho sa do pátrania zapojila niekoľkokrát aj verejnosť aj ďalšie pátracie organizácie. Prebehlo niekoľko pátracích akcií. Najhoršie obavy sa však potvrdili dnes ráno.

Telo vyplavilo pri moste

Dnes sa pátranie po nezvestnom Tomášovi skončilo. Bohužiaľ, telo nezvestného Tomáša Kuchynku vyplavilo pri seredskom moste, čo potvrdil veliteľ zásahu. Rodine vyjadrujeme úprimnú sústrasť.

zdroj: Civilná Ochrana NDD

Správu budeme aktualizovať.

Zdroje: Civilná Ochrana NDD
Zdieľať na Facebooku