04.03.2024, meniny má
5. decembra 2023

Nalaďte sa na Vianoce s Vianočným okienkom Pizzerie AB. Tešiť sa môžete aj na detskú Mikulášsku párty už 6. decembra

Nalaďte sa na Vianoce s Vianočným okienkom Pizzerie AB. Tešiť sa môžete aj na detskú Mikulášsku párty už 6. decembra
Zdroj: Pizzeria AB

Prichádzajúca zima bude pre nás všetkých o niečo teplejšia a plná vianočnej atmosféry vďaka Pizzeria AB. Táto známa rodinná reštaurácia otvorila svoje Vianočné okienko už od 1. decembra.

Seredčania si ho môžu užiť až do 23. decembra. Každý deň od 16:00 do 21:00 bude naše mesto plné vône vareného vína a punču.

Pre najmenších Seredčanov si pripravili unikátnu Mikulášsku párty. Už 6. decembra môžete zažiť pekné predvianočné chvíle s vašimi deťmi na mikulášskej akcii v Pizzeria AB od 16:00 do 19:00. 

Zdroj: Pizzeria AB

reklama

Ich terasa bude perfektne pripravená, aby ste si mohli užiť túto magickú atmosféru v pohodlí. S vyhrievanou a prekrytou terasou nebudete ani zďaleka cítiť chlad zimy a pokojne si môžete vychutnať všetky skvelé vianočné dobroty z Vianočného okienka.

Ponúkajú vám skvelý výber nápojov:

  • Varené víno,
  • Punč a detský punč,
  • Horúca čokoláda so šľahačkou,
  • Domáci vaječný likér, ktorý si taktiež budete môcť kúpiť v menšej či väčšej veľkosti.

Zdroj: Pizzeria AB

Vianočná ponuka jedál, ktoré si vo Vianočnom okienku budete môcť vychutnať:

  • Cigánska pečienka,
  • Domáce lokše,
  • Oškvarkový chlebík,
  • Domáce vianočné zákusky.

Mikuláš a anjel prinesú kúzlo Vianoc do Pizzeria AB už 6. decembra

Vaše deti budú nadšené z príchodu Mikuláša a jeho verného spoločníka anjela. Mikulášsky deň bude pre vaše malé ratolesti plný radosti a smiechu už 6. decembra od 16:00 do 19:00

Skvelou správou je, že ani najmenší zákazníci sa nemusia báť žiadnych čertov. Namiesto toho ich čaká sladká odmena a možnosť získať spoločnú fotku s Mikulášom, na ktorú budú ešte dlho hrdí.

Oslávte deň Mikuláša už 6. decembra od 16:00 do 19:00 s Pizzeriou AB a užite si vianočnú atmosféru s vašimi detičkami vo Vianočnom okienku, kde sa spojí výborná kuchyňa s radostnou vianočnou náladou.  

Nezabudnite, že pohodu Vianočného okienka môžete zažiť od 1. decembra do 23. decembra. Každý deň od 16:00 do 21:00. Ale to nie je všetko – ak sa na vianočnú atmosféru nestihnete náhodou naladiť pred samotnými sviatkami, nebojte sa, pretože ich Vianočné okienko bude opäť otvorené od 27. do 30. decembra.

PR článok vznikol v spolupráci s firmou Pizzeria AB

Zdroje: https://pizzeriaab.sk/
Zdieľať na Facebooku