04.06.2023, meniny má

Nekupuj, ale adoptuj. #Tramp

20. júna 2018
ZDROJ: FB OZ TULÁK
20. júna 2018

Nekupuj, ale adoptuj. #Tramp

Nekupuj, ale adoptuj. #Tramp
ZDROJ: FB OZ TULÁK
reklama

Tramp je psík, ktorý sa jedného dňa zjavil pri campingu. Ako nám aj potvrdili dobrovoľníci z OZ Tulák, camping je “obľúbeným” miestom na odkladanie psíkov, čo je veľmi smutné.

Tramp sa do útulku dostal relatívne mladý, teraz už bude mať pomaly 2 roky a stále hľadá svojho majiteľa, ktorý ho bude milovať. Je malého vzrastu do výšky kolien. Zo začiatku je veľmi opatrný, neverí, no po chvíli sa premení na veľké mojkadlo. Ľudskej prítomnosti sa veľmi teší, prinesie si hračku, aby ste sa s ním hrali. Vodítko nepoznal, no je šikovný a rýchlo sa učí. Tramp je momentálne v koterci, kde pri jeho povahe veľmi trpí.

Trampík, ako ho volajú v Tulákovi, je úžasný psík, veselý, aktívny a neúnavný aportovač. Loptičku vám bude nosiť donekonečna 🙂 Psík je očkovaný, čipovaný, kastrovaný. Hľadáme bývanie len na dnu, prípadne na dom, s prístupom do vnútra. Pri správnom vedení je Trampík znášanlivý aj so psami. Pri prvom stretnutí je síce ” hustý”, ale veľmi rýchlo si zvykne na nového parťáka. S mačkami veľký kamarát nie je. V prípade, že ste sa do Trampa zamilovali, viac informácií nájdete TU.

Plemeno: neznáme

reklama

Vek: 1 rok a cca 7 mesiacov

Pohlavie: pes

Podmienky adopcie: kastrácia

Veterinárne ošetrenia: očkovaný, čipovaný, kastrovaný

Povaha: veselý, aktívny, 100% hygienické návyky

Autor: OZ Tulák

Autor: OZ Tulák

Autor: OZ Tulák

Autor: OZ Tulák

Autor: OZ Tulák

 

Ak sa vám článok páčil a chcete Trumpovi pomôcť nájsť domov, tak ho nezabudnite zdieľať na svojom facebookovom profile alebo nás sledujte na našich FB a IG profiloch.

Zdroje: http://www.utuloksered.sk/, FB: OZ Tulák
Zdieľať na Facebooku