23.09.2020, meniny má
reklama
23. mája 2020

Nemajú vaše deti ešte program na leto? Vyskúšajte Letný futbalový kemp ŠKF Sereď

Nemajú vaše deti ešte program na leto? Vyskúšajte Letný futbalový kemp ŠKF Sereď
Zdroj: FB ŠKF Sereď/pixabay.com
reklama

Neviete, čo s vaším živým striebrom cez leto? Nenechajte v lete svoje deti len tak sa pofľakovať vonku, ale im zabezpečte niečo viac.  Doprajte im poriadnu dávku kvalitných tréningov, celodennej starostlivosti a hlavne veľa zábavy. ŠKF Sereď ponúka možnosť zapojiť sa do Letného futbalového kempu Ľubomíra Michalíka. Vašim deťom bude zabezpečená takmer celodenná starostlivosť, keďže domov sa vrátia až na večeru. Čaká ich prísun poriadnej dávky futbalu, futbalových tréningov, stretnutí so staršími futbalistami a v neposlednom rade užívanie si spoločných chvíľ s kamarátmi tou najlepšou formou – športom.

Na čo všetko sa môžu vaše deti tešiť?

Letný futbalový kemp sa bude v areáli ŠKF Sereď konať od pondelka 6. júla do piatku 10. júla 2020. Kemp je denným táborom, čo znamená, že deti ráno priveziete a po olovrante v popoludňajších hodinách si ich zasa vyzdvihnete. V rámci denného tábora je pre deti zabezpečené:

  • dva plnohodnotné futbalové tréningy denne,
  • dohľad nad deťmi kvalifikovanými trénermi,
  • výživná strava (desiata, obed, olovrant),
  • mimo-futbalové zábavné aktivity,
  • výstroj na kemp (dres a trenírky),
  • celodenný pitný režim,
  • dohľad zdravotníka,
  • spoločný tréning s hráčmi A mužstva Sereď,
  • záverečná spoločná opekačka s rodičmi.

zdroj: ŠKF Sereď

Ako sa teda môžete prihlásiť?

Kemp je určený pre všetkých futbalových nadšencov, ktorí si chcú spríjemniť prázdniny, zdokonaliť svoju futbalovú techniku a zažiť tréning s profíkmi. Stačí, ak je dieťa vo veku od 7 do 15 rokov a má záujem o futbalové aktivity. Cena kempu s kompletnou starostlivosťou je 150 eur. Ak je dieťa hráčom ŠKF Sereď, poplatok je 120 eur.

Prihlásiť sa môžete športovému riaditeľovi mládeže na telefónnom čísle 0908 904 585. Následne je potrebné uhradiť zálohu vo výške 50 eur alebo celú sumu na číslo účtu SK37 1111 0000 0011 1669 4002. Do poznámky uveďte celé meno dieťaťa a dátum narodenia.

Dieťa môžete prihlásiť aj prostredníctvom e-mailu na adrese skfseredakademia@gmail.com, kde uvádzajte celé meno dieťaťa, dátum narodenia, meno, aké chce mať na drese, veľkosť dresu a kontakt na zákonného zástupcu. Kompletný program s presným harmonogramom a pokynmi bude včas zaslaný všetkým účastníkom, ktorí už zaplatili zálohu.

Doprajte vašim deťom plnohodnotne strávený čas, na ktorý len tak nezabudnú. ŠKF Sereď už teraz chystá pre deti prekvapenia a teší sa na každého jedného účastníka.

zdroj: pixabay.com

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: ŠKF Sereď
Zdieľať na Facebooku