16.04.2024, meniny má
11. marca 2024

Neznámi vandali opäť úradovali na novo vybudovanej časti Vážskej cyklomagistrály. Poškodili značenie na cyklotrase pri Šúrovciach

Neznámi vandali opäť úradovali na novo vybudovanej časti Vážskej cyklomagistrály. Poškodili značenie na cyklotrase pri Šúrovciach
Zdroj: FB Trnavský kraj online/seredsity.sk
reklama

Len minulý rok bola vybudovaná 5,4-kilometrová cyklotrasa medzi Šúrovcami a mostom v Siladiciach. Tak dlho sme čakali na vybudovanie ďalšieho úseku Vážskej cyklomagistrály v Trnavskom kraji, až kým sa nenašli nedočkavci, ktorí ju už dokázali poškodiť.

Či už to boli zdevastované drevené prístrešky, momentálne je v riešení poškodenie dopravného značenia na cyklotrase pri Šúrovciach. Čo vedie ľudí k takýmto činom?

Poškodené značenie na cyklotrase pri Šúrovciach

Ak ste boli svedkom incidentu pri Šúrovciach, neváhajte kontaktovať Správu a údržbu ciest Trnavského samosprávneho kraja a pomôžte tak pri hľadaní vinníkov.

Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja prosí o súčinnosť pri pátraní po vandaloch. “Dotyčný páchateľ si ale neuvedomil, že ničením verejného majetku ničí majetok svoj i nás všetkých, pretože oprava bude v konečnom dôsledku hradená z našich peňazí”, uviedla Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja.

reklama

“Vyzývame preto občanov, ktorí sú svedkami ničenia verejného majetku, aby takého činy nahlásili príslušným orgánom činným v trestnom konaní. Ak ste boli svedkom incidentu pri Šúrovciach, neváhajte nás kontaktovať a pomôže nám pri hľadaní vinníkov,” doplnila.

Zdroj: FB Trnavský kraj online

 

 

Zdroje: FB Trnavský kraj online, FB Naše mesto Sereď a okolie
Zdieľať na Facebooku