22.10.2020, meniny má
18. septembra 2020

Nová STK v Dolnej Strede vám ponúka rýchle obslúženie a otváraciu dobu až do 20.00 hod. Objednajte sa už teraz

Nová STK v Dolnej Strede vám ponúka rýchle obslúženie a otváraciu dobu až do 20.00 hod. Objednajte sa už teraz
Zroj: Seredsity.sk
reklama

Keď sa povie technická a emisná kontrola automobilu, mnohým z nás nabehne husia koža. Ihneď si predstavíme dlhú dobu, ktorú strávime čakaním spolu s ďalšími šoférmi na parkovisku.

Príchodom novej STK v Dolnej Strede sa však všetko mení a Seredčania ešte nikdy nemali „estékačku“ tak blízko. Momentálne prijímajú nových zákazníkov, ktorými môžete byť aj vy, a podľa nás nebudete ľutovať. Či už sa jedná o technickú kontrolukontrolu originality alebo emisnú kontrolu, zamestnanci tejto prevádzky sú tu pre vás.

Túto novú stanicu technickej kontroly vlastní spoločnosť DELIFE s. r. o., ktorá je na slovenskom trhu už niekoľko rokov a za ten čas stihla vybudovať prevádzky v Senci, Hrnčiarovciach nad Parnou, Dunajskej Strede a prednedávnom otvorila aj svoju najmladšiu STK v Dolnej Strede.

Najbližšia STK pre Seredčanov a okolie

Dolnostredskú stanicu technickej kontroly nájdete na konci dediny na Galantskej ceste. Stačí, ak odbočíte doprava tesne pred spoločnosťou Novoplast.

Onedlho vás bude navigovať aj veľký billboard, no zatiaľ si môžete všimnúť smerové tabule pri hlavnej ceste, ktoré vám pomôžu správne odbočiť. Ak používate aplikáciu Waze, tak stačí do vyhľadávania napísať STK Dolná Streda a cestu hravo zvládnete.

Privíta vás pekný, čistý a nový areál, ktorý však spĺňa všetky prísne kritériá. Zákazníci môžu počas kontroly zatiaľ počkať v útulných priestoroch tejto novej prevádzky, ktorá vám ponúka príjemné posedenie pri kávičke.

Zdroj: Seredsity.sk

Objednajte sa už teraz. Jednoducho, rýchlo a až do 20.00 hod.

Ak sa blíži termín vašej technickej a emisnej kontroly, neváhajte využiť služby spoločnosti DELIFE. Objednať sa môžete na číslach:

Pre STK: 0905 230 733

Pre KO0918 896 092

Akékoľvek otázky môžete smerovať aj na email stkdolnastreda@delife.sk.

Vďaka ich oficiálnej facebookovej stránke, ktorú nájdete na tomto odkaze alebo na Facebooku pod názvom „STK Dolná Streda“, sa môžete objednať aj online. Stačí im napísať súkromnú správu a všetko vybavíte jednoducho a z pohodlia domova v podstate kedykoľvek.

Kompletný cenník služieb nájdete na tomto odkaze alebo na webe www.delife.sk. Tu môžete vidieť, že sa cenovo od konkurencie príliš nelíšia a navyše vám garantujú veľmi rýchle vybavenie celej kontroly a vysoký štandard služieb.

Jednoznačne najväčšou výhodou novej STK v Dolnej Strede je otváracia doba. Tá je od pondelka do piatka od 6.00 hod. do 20.00 hod. a v sobotu od 7.00 hod. do 12.00 hod. Ak vám technická kontrola, kontrola originality alebo emisná kontrola vyhovuje skôr po vašej pracovnej dobe, v tejto STK to nie je problém.

Zdroj: Seredsity.sk

Kontrola trvá v priemere 45 minút

Zabudnite na dlhé hodiny, ktoré strávite čakaním v rade pred samotnou kontrolou. V STK Dolná Streda strávi jeden objednaný zákazník pri technickej kontrole približne 45 minút. Je to vďaka prepracovanému objednávkovému systému a profesionálom vo svojom odbore.

Tunajší technici sú tí najlepší z okolia a pre každého zákazníka sa snažia odviesť maximum. Skúsení zamestnanci tak dokážu „šliapať ako hodinky“ a dodržať tento slúbený limit. Samozrejme, ak nepríde k veľkým technickým komplikáciám.

Ešte vás však upozorníme,  že kontrola originality trvá o niečo dlhšie, konkrétne 2 hodiny.

Ďalej nás veľmi zaujala aj čistota na pracovisku, ktorá bola doslova ukážková, a všetko bolo pripravené na svojom mieste pre ďalších zákazníkov. Rýchle vybavenie zákazníka a skvelú otváraciu dobu sú schopní vytvoriť aj vďaka dvom pracovným zmenám, ktoré sa počas dňa vystriedajú.

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Pred návštevou nezabudnite na tieto veci

Budeme veľmi radi, ak aj vy otestujete STK v Dolnej Strede a dáte nám vedieť, ako ju hodnotíte. Hlavne si nezabudnite potrebný doklad vozidla (veľký a malý technický preukaz) a ešte sa odporúča, aby ste si skontrolovali nasledovné veci, ktoré sú pri kontrole dôležité:

  • skontrolovať a očistiť VIN číslo vyrazené na karosérii a výrobný štítok tak, aby všetky znaky boli čitateľné,
  • preskúšať funkčnosť všetkých svetiel, stieračov a ostrekovačov,
  • demontovať puklice alebo kryty kolies, ktoré nie sú trvalo priskrutkované,
  • skontrolovať zápis čelného ochranného rámu, strešného okna a iných doplnkov v rubrike ďalšie záznamy,
  • demontovať časť spájacieho zariadenia, pokiaľ prekrýva niektorý znak evidenčného čísla (pokiaľ nie je na demontáž potrebné náradie),
  • u vozidiel s alternatívnym pohonom skontrolovať zápis LPG, CNG v rubrike druh paliva, príp. v rubrike ďalšie záznamy a označiť vozidlo v zadnej časti nálepkou LPG, CNG,
  • pri emisných kontrolách zohriať motor na prevádzkovú teplotu cca 80 °C.

Pre istotu si už teraz skontrolujte, kedy vás čaká najbližší termín kontroly. Na túto informáciu mnohí z nás vedia zabudnúť. Preto neodkladajte túto povinnosť na neurčito, ale objednajte sa už teraz.

Nezabudnite na otváraciu dobu, ktorá je pre vás predĺžená až do ôsmej hodiny večer. Viac informácií o tejto novej prevádzke nájdete na tomto odkaze alebo na stránke www.delife.sk.

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Článok vznikol v spolupráci so spoločnosťou DELIFE s.r.o.

Zdroje: delife.sk
Zdieľať na Facebooku