23.07.2024, meniny má
3. júna 2023

Obmeňte svoj šatník na Letnej vymíňačke. Priniesť môžete oblečenie a obuv pre dospelých aj pre deti

Obmeňte svoj šatník na Letnej vymíňačke. Priniesť môžete oblečenie a obuv pre dospelých aj pre deti
Zdroje: KC Priestor/freepik.com
reklama

Horúce letné dni sú už pomaly tu. Vymenili ste už hrubšie veci v skrini za krátke rukávy a plavky? Alebo už máte tento krok za sebou a zistili ste, že po roku vám nie všetko sedí a máte plné tašky nepadnúceho oblečenia? Máme pre vás riešenie.

Na júnovej Vymínačke, ktorú organizuje KC Priestor určite nájdete niečo pre seba a zároveň môžete priniesť oblečenie, ktorého sa chcete zbaviť. Podmienkou je aby bolo čisté a v stave ďalej použiteľnom.

Vítaný je každý – aj ten, kto nič neprinesie. Rovnako nie je podmienkou si niečo vziať, keď veci prinesiete.

Nesadnúce oblečenie?

Vymeňte svoje nenosené či málo nosené kúsky za tie, ktoré vám sadnú ako uliate na letnej Vymínačke. Neodkladajte oblečenie, ktoré vám nesedí.

reklama

Príďte si ho už v sobotu, 10. júna 2023 od 16.00 v priestoroch KC Priestor povymieňať. Stačí, ak preskúmate svoj šatník a vyberiete kúsky, ktoré by ste radi postúpili ďalej.

Priniesť so sebou môžete maximálne sedem kusov oblečenia, ktoré chcete posunúť ďalej. Veci musia byť v použiteľnom stave, opraté, bez fľakov alebo dier, ideálne aj vyžehlené. Môžete priniesť taktiež aj topánky.

Zdroj: KC Priestor

„Vyhradzujeme si právo nezobrať vaše veci, ak nezodpovedajú požiadavkám. Priniesť môžete dámske, pánske aj detské oblečenie,” upozorňuje KC Priestor.

Potom, ak budete mať záujem, už si len vyberiete niečo, čo sa vám bude páčiť. Svoje veci môžete nosiť do 17.30 hod. Potešte sa pohľadom na to, ako vaše veci urobia radosť niekomu inému.

Vstupné na Vymínačku je dobrovoľné. KC Priestor bude vďačné za každý jeden príspevok, ktorý im pomôže organizovať rôznorodé podujatia.

Ak náhodou váhate nad tým, kde sa presne KC Priestor v Seredi nachádza, tak je to v priestoroch OC Nova (rovnaká budova ako Kino Nova) na druhom poschodí – nad kaviarňou Libresso, na adrese Dionýza Štúra 759/35, Sereď.

 

Zdroje: KC Priestor, seredsity.sk
Zdieľať na Facebooku