20.01.2020, meniny má

Obývačka ako zo seriálu. Zariadia si Seredčania svoj domov podľa najznámejších seriálov?

21. augusta 2019
reklama

Spoločnosť IKEA predstavila novú kolekciu nábytku, ktorá dokonale imituje prostredie známych amerických seriálov. Kolekcia s názvom Real Life Series nie je však výnimočná len vďaka dokonalej podobnosti so seriálmi. Švédska spoločnosť chcela poukázať hlavne na dôležitosť rodiny a blízkych. A tak  si na zobrazenie rodinného puta vybrali práve obývačky. Ak teda patríte medzi fanúšikov seriálov, ako napríklad Simpsonovci, Priatelia alebo Stranger Things, rozhodne si prídete na svoje! Všetky komponenty môžete nájsť na oficiálnej stránke IKEY alebo priamo na pobočke v Bratislave.

Simpsonovci

Tradične-netradičnú a „takú normálnu žltú“ rodinu reprezentuje práve obývačka zo Simpsonovcov. Ikonické ružové steny, hnedá sedačka a najmä starý televízor s anténou vás prenesie do vašich obľúbených epizód, s ktorými trávite voľné chvíle určite až dodnes.

Zdroj: ikea.com

Priatelia

Rodinu v podobe priateľov by sme nemohli hľadať nikde inde, ako v seriáli Priatelia. Legendárna obývačka postavy Moniky nám pripomína mnoho vtipných aj dojímavých zážitkov, ktoré sa v nej odohrali. Tak čo, premeníte spolu so svojimi spolubývajúcimi svoj byt na miesto z Priateľov?

Zdroj: ikea.com

Stranger Things

Každá rodina, no aj práve obývačka má svoj príbeh a presne to ukazuje zariadenie domu Joyce Byersovej zo seriálu Stranger Things. Nemôžu, samozrejme, chýbať ani známe svetielka či abeceda nakreslená na stene. Práve na všetkých týchto detailoch vidíme, že IKEA si dala poriadne záležať na konečnom výsledku, a tak možno splnila sny mnohým fanúšikom.

Zdroj: ikea.com

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: www.ikea.com
Zdieľať na Facebooku