27.09.2020, meniny má
reklama
26. júna 2019

Otvorenie leta v Gazdovskom dvore bude skvelým gastronomickým a hudobným zážitkom

Leto je v plnom prúde a s ním sú samozrejme spojené aj príjemné chvíle na čerstvom vzduchu s priateľmi či rodinou. Práve tento piatok 28. júna 2019 môžete len pár kilometrov od Serede navštíviť skvelú akciu s názvom Otvorenie leta, ktorú vám prináša reštaurácia Gazdovský dvor vo Vinohradoch nad Váhom.

Ak túto príjemnú lokálnu reštauráciu s penziónom ešte nepoznáte, tak vám ju veľmi radi predstavíme. Gazdovský dvor sa nachádza v neďalekej obci Vinohrady nad Váhom, ktorá je od Serede vzdialená približne 5 km, čo však vôbec nie je na škodu. Príjemné môžete spojiť s užitočným, sadnúť na bicykel a vyraziť za jedným skvele stráveným piatkovým večerom v kruhu vašich najbližších. Vašu účasť môžete potvrdiť aj na oficiálnej facebookovej udalosti, ktorú nájdete na tomto odkaze. 

Čo vám ponúka Gazdovský dvor?

V prvom rade sú to už štyri roky skúseností a spokojných hostí. To dokazujú aj desiatky výborných recenzií na ich facebookovej stránke. Čo sa nám veľmi páči, je lokálnosť a jedinečný gazdovský štýl, ktorý si v obkolesení vinohradskej prírody určite zamilujete. K jedlu sa podávajú výborné slovenské špeciality, ktoré sú vždy doplnené o rôzne sezónne dobroty a špeciálne ponuky.

Autor: seredsity.sk

Gazdovský dvor vám však ponúka omnoho viac. K dispozícii majú päť dvojlôžkových izieb s celkovou kapacitou ubytovania 15 ľudí. Každá izba je vybavená vlastným sociálnym zariadením s možnosťou doobjednať si plnohodnotnú prístelku. Hostia majú tiež k dispozícii kuchynku s mikrovlnkou, inventárom, varnou kanvicou, varnou doskou a chladničkou. 

Táto reštaurácia sa môže popýšiť aj krásnym a funkčným exteriérom. Okrem romantického posedenia pri jazierku môžete využiť aj altánok, gril na vonkajšie opekanie a deti sa určite zabavia na trampolíne. Gazdovský dvor si budete môcť užiť v plnej paráde už tento piatok počas otvorenia ich letnej sezóny.

Autor: seredsity.sk

Otvorenie leta sľubuje skvelé jedlo, osviežujúce nápoje a výbornú hudbu

Začnime teda najzaujímavejšími jedlami zo špeciálnej ponuky, ktoré si budete môcť vychutnať na tejto akcii. Veľmi nás zaujal kačací sendvič s pomarančovo-pikantnou omáčkou. Ten už na pohľad vyzerá veľmi lákavo a myslíme, že niečo podobné v okolí nikde nenájdete. Spojenie jemného a dokonale pripraveného kačacieho mäska a sladkastej chuti pomarančov je niečo, čo jednoducho chcete ochutnať.

Poriadna letná akcia sa nezaobíde bez poriadneho burgra. Kuchár Matej Krivosudský si pre vás pripravil naozajstný špeciál v podobe burgra s vychyteným prosciuttom, kvalitným syrom pecorinom a mätovo-dyňovým čatní. Toto spojenie chutí sa môže zdať nezvyčajné, no k životu jednoznačne patrí skúšanie a ochutnávanie nových vecí.

Autor: seredsity.sk

Autor: seredsity.sk

Pre dámy, respektíve aj pre tých, ktorí majú radšej niečo ľahšie, budú pripravené grilované filety zo zubáča, ktorého chuť podčiarkne bylinkové maslo. Na milovníkov mäsa čaká flank steak s dubákovou omáčkou. Ak by ste si však najradšej dali niečo menšie a len tak pod zub, tak si budete môcť vybrať takzvaný gazdovský zemiak, ktorý vyzerá naozaj fantasticky a je ideálny k dobre vychladenému pivku. Grilovať sa začína už od 15:00 takže môžete prísť aj o niečo skôr. Ponuka jedla bude samozrejme ešte bohatšia a môžete sa tešiť aj na bryndzové halušky, hranolky poliate syrovou omáčkou a so smaženou cibuľkou alebo namakaný “Gazdáč burger”.

Legendárny František Škorík a jeho piesne

Letný teplý večer, priatelia, skvelé jedlo a príjemné prostredie. K tomuto všetkému sa pridá aj hudobná zábava v podaní už legendárneho Vinohradčana Františka Škoríka spolu s jeho priateľmi, ktorí svoje vystúpenie začínajú od 17:00. Tešiť sa tak môžete na nezabudnuteľné prevedenie rôznych country a folkových piesní, ktoré si budete „hmkať“ ešte aj na ďalší deň. Okrem toho pán Škorík pobaví hostí aj svojimi nezabudnuteľnými zážitkami z cestovania po svete, ktoré jednoducho musíte počuť. Toto skvelé podujatie zakončí krásny ohňostroj, takže o zážitok bude naozaj postarané.

Ešte raz si to teda zopakujme. Piatok 28. júna 2019 od 17:00 hod., Gazdovský dvor, Vinohrady nad Váhom. Akcia sa každým rokom teší veľkej popularite, preto, ak chcete mať istotu, že pre vás a vašich priateľov bude voľný stôl, tak si ho jedným telefonátom môžete zarezervovať na čísle 0907 539 995.  My sa na tento večer už teraz tešíme a dúfame, že aj vy. Preto vám prajeme dobrú chuť a príjemne strávený večer s tými najbližšími.

Autor: seredsity.sk

Autor: seredsity.sk

Autor: seredsity.sk

Autor: seredsity.sk

Autor: seredsity.sk

Autor: seredsity.sk

Článok vznikol v spolupráci s reštauráciou Gazdovský dvor.

Zdieľať na Facebooku