21.05.2024, meniny má
21. septembra 2020

OVB Valentovičovci sa vám už 8 rokov snažia pomáhať v oblasti financií. Pozrite sa, ako to v ich rodinnej firme vyzerá

OVB Valentovičovci sa vám už 8 rokov snažia pomáhať v oblasti financií. Pozrite sa, ako to v ich rodinnej firme vyzerá
Zdroj: seredsity.sk/Michal Dinga
reklama

Svet financií je častokrát zložitý a vybrať si správne a výhodne zo všetkých ponúk hypoték, poistení či bankových účtov je pre mnohých španielskou dedinou. Na druhej strane sú tu však ľudia, ktorí sa v oblasti finančníctva vyznajú a svoje finančné prostriedky vedia spravovať rozumne a výhodne.

Tento článok je určený skôr pre prvú skupinu ľudí. A teda tých, ktorí pri správe svojich financií potrebujú pomoc od tých skúsenejších. Tak ako pri predaji nehnuteľnosti využijete služby realitného makléra, tak pri načerpaní hypotekárneho úveru môžete využiť služby finančného sprostredkovateľa.

Každý z nás má určitú finančnú gramotnosť, pomocou ktorej sa rozhoduje, ako naloží so svojimi príjmami alebo záväzkami. Niekto ju má lepšiu, niekto horšiu, niekto na nej pracuje a zlepšuje ju a niekto sa rozhoduje zle a prichádza o svoje peniaze.

OVB Valentovičovci totiž tvrdia, že nedostatok vedomostí vás stojí peniaze. A určite majú pravdu. Na Slovensku existuje 25 komerčných bánk a všetky tieto finančné inštitúcie majú svoje výhody a nevýhody pre svojich klientov. Garantujeme vám, že po návšteve štvrtej banky to vzdáte.

reklama

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: OVB Valentovičovci/Michal Dinga

Osem rokov pomáhajú Seredčanom a okoliu s financiami

To, ako vnímate finančných sprostredkovateľov, je vizitkou ich prístupu a nemôžeme ich hádzať všetkých do jedného vreca. Rodinná spoločnosť Valentovičovcov je tu už viac ako 8 rokov a za ten čas už stihli s financiami pomôcť viac 4 tisíckam ľuďom a vygenerovali viac ako 8 tisíc zmlúv. Starajú sa o viac ako 5 kancelárií.

Aj oni si uvedomujú, že finančný segment a jeho sprostredkovatelia nemajú práve dobrý imidž pred širokou verejnosťou a zo všetkých síl sa vám snažia dokázať opak. Férovosťou, poctivou prácou a úprimnosťou, ktorú k vám majú od úplného začiatku. Viac informácií o ich rodinnom podnikaní nájdete aj na webe www.ovbvalentovicovci.sk.

Okrem poskytovania profesionálnych finančných služieb sú tu pre vás aj v oblasti vzdelávania. Kurz finančnej gramotnosti sa stal v našom regióne obľúbeným nielen u dospelých, ale aj u študentov stredných škôl, ktorí tak mali možnosť dozvedieť sa veľa zaujímavých informácií.

Do rodinnej spoločnosti OVB Valentovičovci patrí už 56 finančných sprostredkovateľov a s nimi i okresná riaditeľka Ing. Mária Valentovičová, ktorá s nimi neustále získava nové a cenné informácie v oblasti finančných služieb.

Zdroj: Michal Dinga / OVB Valentovičovci

V prvotnom začiatku Mária naštartovala a implementovala svoje poznatky počas svojho štúdia v Bratislave a rozhodla sa zdokonaliť prácu finančnej sprostredkovateľky už s 10tkou klientov práve v Hlavnom meste.

Seredčania môžu poznať hlavne bratov Petra a Tomáša Valentovičových, ktorí sa v tomto segmente pohybujú od štúdia na vysokej škole a firmu spoločne tvoria už aktuálne spolu s manželkami. Nie nadarmo sa hovorí, že za každým úspechom muža stojí žena.

Spoločnosť taktiež tvoria aj ďalší špecializovaní a dlhodobo skúsení kolegovia. V tejto spoločnosti však stále dávajú šancu aj novým tváram, preto ak vás zaujíma svet financií, pokojne sa im ozvite na nižšie uvedené kontakty.

Pôsobia vo viacerých mestách a aktuálne pripravujú novinku pre klientov v podobe online sveta a ich predstavenia v digitálnej forme. Viac informácií no nových online kurzoch nájdete na www.ovbvalentovicovci.sk

Ak potrebujete  poradiť v oblasti financií, pokojne ich môžete kontaktovať na čísle 0904 269 567 alebo emailom na valentovicovamaria@ovbmail.eu.

Zdroj: OVB Valentovičovci/Michal Dinga

Kurz finančnej gramotnosti vás vzdeláva

Tento kurz je fantastický pre tých, ktorí chcú mať svoje finančné prostriedky a budúcnosť pevne vo svojich rukách. Prostredníctvom tohto kurzu môžete získať plno cenných rád, ktoré vám budú šetriť peniaze.

Vedeli ste, že na Slovensku je nízka finančná gramotnosť aj napriek najlepším podmienkam na život? Súčasná potreba finančného vzdelávania je dôležitá nielen ako prevencia pre tínedžerov, ale aj medzi dospelými.

Spomeňte si, keď ste boli na strednej škole a mali 18 rokov, ani ste netušili, čo všetko je napríklad potrebné splniť k získaniu hypotéky alebo úveru na podnikanie. Ak by ste potrebné informácie mali a vedeli už vtedy, niektoré vaše rozhodnutia mohli byť úplne iné.

Kurz finančnej gramotnosti vám ponúka rôznorodé a zaujímavé informácie. Ak by vás táto oblasť zaujímala, môžete sa prihlásiť na jeden z kurzov na tomto odkaze alebo na stránke kurzfinancnejgramotnosti.sk.

Na kurze sa naučíte:

 • Nájsť, vyhodnotiť a použiť finančné informácie.
 • Poznať základné pravidlá riadenia vlastných financií.
 • Naučiť sa rozoznať riziká v riadení vlastných financií.
 • Stanoviť si finančné ciele a naplánovať si ich dosiahnutie.
 • Rozvinúť potenciál získavania vlastného príjmu a schopnosť sporiť.
 • Efektívne používať finančné služby.
 • Plniť svoje finančné záväzky.
 • Zveľaďovať a chrániť svoj majetok.
 • Porozumieť základným pojmom v oblasti finančníctva a sveta peňazí.
 • Orientovať sa v oblasti finančných inštitúcií (NBS, komerčné banky, poisťovne a ostatné finančné inštitúcie).
 • Orientovať sa v problematike ochrany práv spotrebiteľa a byť schopný tieto práva uplatňovať.

Zdroj: OVB Valentovičovci/Michal Dinga

V týchto priestoroch sa budete cítiť dobre

Rodinnú firmu OVB Valentovičovci nájdete v krásnych priestoroch nad pobočkou Orange. Vstup je od parkoviska z Perlovky a presná adresa je Milana Rastislava Štefánika 4282.

Už z fotiek môžete vidieť, že v týchto reprezentatívnych priestoroch sa budete cítiť jednoducho dobre. Nakoľko ide o vaše peniaze, je dôležité, aby ste mali pocit istoty a dôvery a toto príjemné prostredie napovedá, že rodinná firma Valentovičovci si vedie naozaj dobre a odlišuje sa od slabšej konkurencie svojimi profesionálnymi službami.

Využiť služby finančného sprostredovateľa nie je vôbec hanba, samozrejme, toho správneho. Všetko vyššie napísané by vás malo presvedčiť, že ak chcete poradiť v oblasti hypoték, sporenia či investovania, tak Valentovičovci sú určite tou správnou voľbou. Potvrdzujú to nielen stovky spokojných klientov, ale aj ich profesionalita a vzdelanie.

Ak potrebujete momentálne poradiť v oblasti financií, pokojne ich kontaktujte na čísle 0904 269 567 alebo emailom na valentovicovamaria@ovbmail.eu. Viac informácií nájdete tiež na webe kurzfinancnejgramotnosti.sk.

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: OVB Valentovičovci/Michal Dinga

Zdroj: OVB Valentovičovci/Michal Dinga

Zdroj: OVB Valentovičovci/Michal Dinga

Zdroj: OVB Valentovičovci/Michal Dinga

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Článok vznikol v spolupráci s OVB Valentovičovci.

Zdroje: kurzfinancnejgramotnosti.sk
Zdieľať na Facebooku