04.06.2023, meniny má

Panta Rhei otvorila kníhkupectvo v Seredi. Toto je správa roka pre všetkých milovníkov kníh

11. decembra 2018
11. decembra 2018

Panta Rhei otvorila kníhkupectvo v Seredi. Toto je správa roka pre všetkých milovníkov kníh

reklama

Áno, čítate správne. S príchodom Coca Cola kamiónu do nášho mesta prišla aj celoslovenská sieť kníhkupectiev Panta Rhei. Od pondelka si teda môžete vybrať nielen svetové bestsellery, ale aj kopu ďalších zaujímavých kníh priamo v Seredi.

Myslíme si, že túto značku už určite poznáte. Len pre pripomenutie – Panta Rhei je jedným z lídrov na slovenskom knižnom trhu. Ich kníhkupectvá môžete na Slovensku navštevovať už 21 rokov. Skúste sa pozrieť na poličku s vašimi knihami. Veríme, že tam nájdete niekoľko publikácií práve z tohto kníhkupectva.

Seredská predajňa sa do histórie zapísala s poradovým číslom 54. Síce nepatrí medzi najväčšie na Slovensku, zato vás však prekvapí širokou ponukou kníh, z ktorej si vyberie naozaj každý.

reklama

Máte svoju vysnívanú knižku?

Poradíte mi dobrú rozprávku pre deti? Máte Dominika Dána? Nájdem u vás knihu od Jozefa Karika? Na tieto, ale aj mnohé ďalšie otázky vám s radosťou odpovedia dve seredské milovníčky kníh, ktoré ich jednu po druhej ukladali do krásnych nových políc a pomôžu vám so správnym výberom.

Do pozornosti by sme radi dali knihu s celospoločenským dopadom Umlčaní” od Mareka Vagoviča, investigatívneho reportéra z portálu Aktuality.sk, ktorý s Jánom Kuciakom pracoval na rôznych kauzách. Táto kniha je v prvom rade príbehom o Jankovi a jeho priateľke Martine Kušnírovej. Nájdete v nej autentické výpovede rodiny, priateľov, učiteľov a kolegov. Dávajú dokopy mozaiku životov dvoch mladých ľudí, ktorí ostali vo veku 27 rokov navždy umlčaní.

Preferujete zábavno-edukatívne knihy pre deti? V tom prípade určite odporúčame detskú knižku “Hávedník”. V nej sa deti vďaka zábavným príbehom dozvedia rôzne zaujímavosti o hmyze a naučí ich nepozerať sa naň ako na otravnú háveď. Jednotlivé príbehy sa pekne prepájajú so životmi ľudí a ukazujú náš každodenný spoločenský život.

Kde nájdete Panta Rhei v Seredi?

Pozrite sa však teraz, ako to v novom seredskom kníhkupectve vyzerá a čo tam na vás čaká. Panta Rhei nájdete na mieste bývalého Korza (predajňa obuvi), hneď vedľa hračkárstva na Námestí slobody 1182/33.

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním

Zdieľať na Facebooku