24.02.2024, meniny má
13. decembra 2018

Párty kamión roztancuje Sereď aj tento rok. Pozrite sa, kde všade za vami v našom meste príde

reklama

Silvester sa nám všetkým neodmysliteľne spája so zábavou, veľkou párty a krásnym ohňostrojom, ktorý nám, ako to býva zvykom, odštartuje nový rok. Nebola by to ale Sereď, ak by nebola v niečom výnimočná.

Aj tento rok ulice nášho mesta roztancuje a rozsvieti už legendárny Párty kamión. Tento fenomén môžete počas silvestrovských osláv vidieť v Seredi už štvrtý rok po sebe. Za týmto projektom stojí známy Seredčan DJ Marcel Dáni a jeho kolega Kristián Sercel. Obaja sú vďační za všetkých partnerov bez ktorých by to nešlo. Niečo podobné na Slovensku neorganizuje nikto iný a my sme veľmi radi, že práve naše mesto sa môže prezentovať takýmto nezvyčajným kamiónom.

Nie je kamión ako kamión

Ak ste o tomto kamióne ešte nepočuli, alebo ste ho počas Silvestra nevideli, tak si ho trošku priblížme. Aby samotný kamión mohol vyraziť do mesta zabávať ľudí, bolo potrebné ho aj dostatočne prerobiť a prispôsobiť tak, aby sa doňho zmestila celá zvuková aparatúra.

Na trojminútovom videu nižšie môžete vidieť, ako vyzerá samotná príprava kamiónu. Podieľa sa na nej 6 ľudí a jeho úpravy trvajú až 12 hodín. Aby bol výsledný efekt dokonalý, je veľmi dôležitá technika, s ktorou organizátori nešetrili ani tento rok. Na kamióne bude naložená zvuková technika o výkone 2 x 10 000 wattov, profesionálne rotačné hlavy Showtec a asi 40 kusov rôznych LED žiaroviek.

reklama

“Samotná myšlienka vznikla ako reakcia na to, že každá hudobná akcia je na jednom mieste. My sme chceli dať veci doslova do pohybu a vznikol unikátny projekt pojazdného párty kamiónu. Jednoducho, ľudia už nemusia chodiť na párty, ale zábava príde za nimi.” Marcel Dáni, agentúra Profisound.sk.

Aká bude trasa Párty kamióna?

Seredský kamión je jedinečný tým, že je pojazdný. Nie je frajerina to odstaviť niekde na parkovisku, ale zaujímavé je práve to, že zábavu prinesiete nielen do Serede, ale aj do Dolnej Stredy či Horného Čepeňa.

Aj z tohto dôvodu je potrebné túto akciu vopred nahlásiť na polícii, ktorá bude kvôli bezpečnosti zabezpečovať povinný policajný sprievod a bude dozerať na to, aby sa nikomu nič nestalo.

Trasu kamiónu môžete vidieť nižšie. Párty kamión naštartuje svoj motor o 19:30 hod. na Námestí slobody. Následne pôjde cez Horný Čepeň, pokračovať bude k parkovisku pri Bille, ďalej pobaví Dolnostredčanov na ich futbalovom štadióne, aby sa potom o 23:30 hod. vrátil na parkovisko pred gymnáziom, kde môžu Seredčania spoločne na obrovskej párty s ohňostrojom osláviť nový rok. Odporúčame kliknúť si na oficiálnu Facebook udalosť, kde vám organizátori budú prinášať aktuálne informácie o tejto skvelej párty.

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním

Zdieľať na Facebooku