05.12.2021, meniny má
13. septembra 2020

Pohostinstvo Papuča nás prekvapilo skvelým streetfood jedlom a rýchlym rozvozom. Otestujte aj vy tento legendárny podnik

Pohostinstvo Papuča nás prekvapilo skvelým streetfood jedlom a rýchlym rozvozom. Otestujte aj vy tento legendárny podnik
Zdroj: Seredsity.sk

Asi v každom meste na Slovensku nájdete podniky, ktoré sú pre miestnych obyvateľov legendárne. Ani naše mesto nie je výnimkou a spomedzi všetkých pohostinstiev máme jedno výnimočné nielen menom, ale aj svojou novou ponukou jedla.

Pohostinstvo Papuča Seredčania poznajú a navštevujú už desiatky rokov. Myslíme, že je jedným z najikonickejších objektov v našom meste a keď sa povie jeho názov, tak si každý predstaví domček medzi Billou a Kauflandom na Cukrovarskej ulici.

S určitosťou vieme povedať, že aspoň raz ste na tomto mieste boli na chladenú kofolu či dobré pivko. No vedeli ste, že do svojej ponuky zaradili nové streetfood špeciality, ktoré vám privezú rovno domov?

V tomto článku vám ukážeme, čo všetko sa v rodinnom podniku Papuča zmenilo, kto ho momentálne vedie a ako vyzerá samotná ponuka jedál, ktoré sú podľa nás fantastické a mali by ste im dať šancu.

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Pohostinstvo Papuča sa snaží napredovať

Nie je dôležité to, ako si tento podnik pamätáte z minulosti. Vždy je dôležitá prítomnosť a tú sa vám budeme snažiť ukázať aj prostredníctvom našej fotoprodukcie.

To, že sa v Papuči dejú nové zmeny, sme si všimli na ich Facebooku, kam začali pridávať fotky vynikajúco vyzerajúcich hamburgerov. Bolo to pre nás veľkým prekvapením, nakoľko niečo takéto Papuča nikdy neponúkala a zrazu nás oslovovala fantastickou ponukou streetfoodových jedál.

Táto zmena bola zapríčinená prvou vlnou koronavírusu. Podniky museli byť zavreté a doslova každý podnikateľ rozmýšľal, ako túto situáciu zvládne a či toto obdobie prežije.

Papuča na to zareagovala vytvorením novej ponuky jedál, ktoré Seredčanom rozvážali domov. Tie sa stali okamžite veľmi obľúbené, a tak si túto ponuku zachovali doteraz a doplnili ju o ďalšie novinky.

O túto zmenu sa postarala súčasná majiteľka Jana Pastorková, ktorá je dcérou pôvodného a prvého majiteľa tohto legendárneho podniku. Pani majiteľka nám prezradila, že všetko, čo o tomto podnikaní vie, sa naučila vďaka otcovi, ktorý bohužiaľ pred tromi rokmi zomrel. Vždy bol pre ňu veľkou inšpiráciou a v jeho odkaze o slušnom a poctivom podnikaní sa snaží pokračovať aj ona. Papuču vníma ako rodinné dedičstvo, ktoré chce zveľadovať a posúvať vpred.

Ďalej dodáva, že spoločne so svojím skvelým tímom ľudí sa snaží Papuču osviežiť a prilákať viac ľudí, ktorí majú radi dobré jedlo a pitie. Taktiež budú radi za každú vašu recenziu, ktorá ich služby môže zlepšovať.

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Ponuka jedál a nápojov poteší naozaj každého

V Papuči si povedali, že keď už ísť do niečoho nového, tak naplno. Nová ponuka streetfood jedál je naozaj bohatá a vyberie si z nej každý. Či už milujete hamburgery, hotdogy alebo ďalšie chutné vychýtávky, ako cibuľové krúžky, mozzarelové guličky a batatové hranolky.

Veľmi dôležitou informáciou je, že Papuča má svoj rozvoz, takže si všetky jedlá môžete vychutnať v pohodlí domova.

Začneme hotdogmi, ktoré v našom meste ešte nie sú veľmi známe. Pod pojmom hotdog si totiž mnohí z nás predstavujú klasický párok v rožku s kečupom alebo horčicou. Toto však nečakajte v Papuči. Tu sa podávajú doslova najväčšie hotdogy v meste.

Do chrumkava zapčený maslový rožok, poriadny klobáskový párok a bohatá obloha. Pripravujú ich na tri spôsoby, konkrétne Klasik dog, Formaggi dog alebo Kebab dog. Každý z nich je niečím výnimočný a spolu s hranolkami je ideálnou voľbou pre tých, ktorí sa necítia na veľký burger.

Najčerstvejšie pivo v Seredi

Ak máte radi k tákemuto pokrmu pivko, tak ste na správnom mieste. Okrem klasických stálic aj skvelé pivo značky Svijany. Dokonca nemajú problém pre vás pripraviť aj rezané pivo, ktoré vyzerá naozaj fantasticky.

Papuča ako jediný podnik v Seredi svojim zákazníkom ponúka pivo, ktoré sa nachádza v tankoch. Jedná sa o takzvané tankové pivo značky Corgoň. V seredskej Papuči majú na prevádzke 4 takéto tanky, pričom obsah jedného z nich je 500 litrov. Najväčia výhoda tankového piva je v jeho čerstvosti, ktorú ocení každí milovník tohto zlatého moku.

Nás taktiež veľmi potešila klasická malinovka, ktorú môžete poznať ešte z 90. rokov. Ich chuť je stále rovnaká a vychladená chutí naozaj výborne.

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Obrovská ponuka hamburgerov

Kapitolou samou o sebe sú hamburgery. V ponuke majú až 15 hamburgerov a každý jeden z nich spĺňa aj tie najprísnejšie nároky milovníkov tohto obľúbeného pokrmu. Suchý a fádny burger v Papuči nečakajte, všetky sú veľmi bohaté na použité ingrediencie a doslova vás lákajú svojím výzorom.

Celú ponuku ich hamburgerov nájdete na ich oficiálnej FB stránke, no my vám odporúčame napríklad Salaš Burger s fantastickým bryndzovým dipom, obľúbený Trhanec burger s lahodným trhaným hovädzím mäsom, nezvyčajný Mexiko burger s fazuľou či pikantný Lord Chilli burger.

K týmto fantastickým hlavným jedlám si môžete dať klasické alebo batatové hranolky, ktoré dostanete vďaka rýchlemu rozvozu ešte teplé a chrumkavé. Zaujímavým a veľmi chutným doplnkom sú aj cibuľové krúžky či výborné mozzarelové guličky. V ponuke nechýbajú, samozrejme, ani kuracie krídelká alebo klasika v podobe cigánskej pečienky, pečenej domácej klobásky a zemiakových placiek.

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Otestujte rozvoz streetfood jedla aj vy

Rozvoz Pohostinstva Papuča sa od tých ostatných v ničom nelíši, stačí, ak zavoláte na ich číslo 0915 052 095 a objednáte si to, na čo máte chuť. Celú gastro ponuku nájdete na ich oficiálnej FB stránke pod názvom Pohostinstvo Papuča. Na nej vám aj rýchlo odpovedajú na niektorú z vašich otázok. Otvorené majú od 8.00 hod. do 22.00 hod.

Pohostinstvo Papuča vám ponúka aj možnosť prísť osláviť vaše narodeniny, meniny alebo akúkoľvek ďalšiu významnú udalosť. Taktiež vám radi a ochotne zabezpečia pekné prostredie a občerstvenie.

V prípade záujmu o rezervovanie priestoru ich môžete kontaktovať emailom na adresu pohostinstvopapucaherna@gmail.com.

Dúfame, že sme vašim chuťovým pohárikom dali zabrať a už teraz sa tešíte, kedy ochutnáte niečo z tejto vynikajúco vyzerajúcej ponuky. Budeme radi, ak nám do komentáru dáte vedieť, či vám v Papuči chutilo.

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Tento článok vznikol v spolupráci s Pohostinstvom Papuča.

Zdroje: Tento článok vznikol v spolupráci s Pohostinstvom Papuča.
Zdieľať na Facebooku