16.04.2024, meniny má
11. marca 2024

Pohotoví policajti v Sládkovičove pomohli zranenému mužovi, ktorý s autom zostal stáť na kruhovom objazde

Pohotoví policajti v Sládkovičove pomohli zranenému mužovi, ktorý s autom zostal stáť na kruhovom objazde
Zdroj: FB Polícia SR -Trnavský kraj
reklama

Policajti zo Sládkovičova a Jelky, konkrétne ppráp. Mgr. Marek a npor. Jozef, prijali počas nočnej služby informáciu o vozidle, ktoré malo stáť na kruhovom objazde.

Operačný dôstojník vyslal policajnú hliadku na preverenie oznámenia v Sládkovičove. Policajná hliadka bola na mieste prakticky ihneď, keďže sa v tom čase nachádzala len niekoľko stoviek metrov ďalej. Po príchode si policajti ihneď všimli auto Ford Mondeo, ktoré blokovalo pravý jazdný pruh.

O prípade informovala polícia na svojom profile na sociálnej sieti.

V správny čas na správnom mieste

Policajti po príchode k vozidlu zistili, že sa v ňom nachádza iba vodič a okamžite sa s ním pokúsili nadviazať kontakt. Muž za volantom však vôbec nereagoval a preto sa rozhodli pootvoriť dvere na strane vodiča. Vtedy si všimli, že vodič je pravdepodobne zranený, keďže na ich otázky nedokázal zrozumiteľne odpovedať a bol dezorientovaný.

reklama

O chvíľu na to prechádzala okolo nich sanitka a keďže bolo zrejmé, že muž má vážne zdravotné problémy, policajti ju zastavili a muža do nej spoločne opatrne preložili.

„Zatiaľ čo záchranári 51 ročného muža ošetrovali, policajti odtlačili jeho auto na neďaleké parkovisko a zabezpečili ho proti krádeži. Posádka RZP muža po prvotnom ošetrení previezla do galantskej nemocnice. Policajná hliadka potom išla na mužovu adresu osobne vyrozumieť o udalosti jeho manželku, ktorá už netrpezlivo očakávala jeho návrat z práce,“ uviedla polícia.

policajti

Zdroj: FB Polícia SR -Trnavský kraj

Zdroje: Polícia SR -Trnavský kraj
Zdieľať na Facebooku