22.07.2024, meniny má
22. júna 2023

Policajti z OO PZ Sereď zachránili mladému nešťastnému chlapcovi život. Nezaváhali a išli ho hneď hľadať k Váhu

Policajti z OO PZ Sereď zachránili mladému nešťastnému chlapcovi život. Nezaváhali a išli ho hneď hľadať k Váhu
Zdroj: FB Polícia SR - Trnavský kraj
reklama

Polícia SR sa riadi jasným heslom pomáhať a chrániť. A presne podľa neho zareagovali aj policajti zo Serede, ktorí dostali oznámenie z tiesňovej linky 112. Tým zavolal sám nešťastný chlapec.

Policajti nstržm. Norbert M. a stržm. Dávid O., spolu s ďalšími kolegami z Obvodného oddelenia PZ Sereď neváhali a okamžite išli podať pomocnú ruku zúfalému tínedžerovi.

Vždy pripravení pomôcť

Políciu v Seredi zalarmovali kolegovia z tiesňovej linky 112. Policajti ihneď zareagovali a všetky dostupné sily vyslali ku hrádzi pri rieke Váh, v okrese Galanta.

Policajtom Norbertovi a Dávidovi sa podarilo chlapca do niekoľkých minút vypátrať. Nadviazali s rozrušeným mladíkom rozhovor a presvedčili ho, aby sa im zdôveril.

reklama

Vtedy na miesto dorazili aj ostatné policajné hliadky a spoločne chlapca upokojovali až do príchodu RLP. Privolaný lekár si chlapca živého a bez zranení prevzal a spolu s policajtmi sa presunuli za jeho rodičmi.

Polícia každé oznámenie o ohrození života alebo zdravia berie vážne a ihneď na neho aj reaguje. Za každých okolností sme pripravení pomôcť vám či vašim blízkym.

Páni policajti zo Serede, ďakujeme, výborná práca.

policajti

Zdroj: FB Polícia SR – Trnavský kraj

Zdroje: Zdroj: FB Polícia SR - Trnavský kraj
Zdieľať na Facebooku