31.05.2023, meniny má
21. septembra 2022

Pomôžte nájsť 15-ročnú Kristínu Šandorovú zo Serede. Polícia vyhlásila celoštátne pátranie po tom, ako sa nevrátila zo školy

Pomôžte nájsť 15-ročnú Kristínu Šandorovú zo Serede. Polícia vyhlásila celoštátne pátranie po tom, ako sa nevrátila zo školy
Zdroj: FB Polícia SR - Trnavský kraj
reklama

Galantskí policajti vyhlásili celoštátne pátranie po 15-ročnej Kristíne Šandorovej, ktorá je nezvestná už odvčera. Oznámenie o nezvestnosti tínedžerky nahlásili pracovníci Centra pre deti a rodinu zo Serede dnes ráno.

Dievčina bola umiestnená do ich zariadenia na základe rozhodnutia súdu. Podľa polície sa môže nachádzať v Trnave, Hlohovci alebo v Seredi.

Zo školy sa už nevrátila

Kristína odišla zo zariadenia včera ráno do mesta Hlohovec, kde navštevuje strednú odbornú školu. Po vyučovaní sa mala vrátiť späť do Serede a v centre sa hlásiť najneskôr do 15.00 hod. Podľa získaných informácií by sa nezvestná mladá študentka mala nachádzať v sprievode kamarátky v meste Trnava.

Kristína Šandorová je 163 cm vysoká, strednej postavy, má dlhé čierne vlasy a sivozelené oči. Naposledy mala na sebe oblečenú čiernu bundu, bledomodré rifle, čierne tenisky a so sebou čierny vak.

reklama

Ak ste hľadanú osobu videli, poznáte miesto jej súčasného pobytu alebo viete poskytnúť informácie k osobám, s ktorými sa kontaktuje, môžete ich nahlásiť polícii na ich FB stránke.

Všetky informácie pomôžu hľadané dievča vypátrať. Polícia vopred ďakuje za pomoc a spoluprácu.

Zdroj: Polícia SR – Trnavský kraj

Podporte článok zdieľaním.

Zdroje: FB Polícia SR - Trnavský kraj
Zdieľať na Facebooku