17.05.2021, meniny má
8. januára 2021

Pošta v Seredi bude pre zhoršujúcu sa pandemickú situáciu cez víkend zatvorená

Pošta v Seredi bude pre zhoršujúcu sa pandemickú situáciu cez víkend zatvorená
Zdroj: seredsity.sk/pixabay.com
reklama

Slovenská pošta, a s. v ostatných dňoch zaznamenáva nárast počtu zamestnancov, ktorí sú pozitívne testovaní na COVID-19 alebo ktorí musia zostať v izolácii. Táto skutočnosť ovplyvňuje aj prevádzku pôšt a logistiku Slovenskej pošty, čo sa môže prejaviť v obmedzeniach otváracích hodín pre verejnosť, ako aj pri lehotách doručovania zásielok. Slovenská pošta prosí občanov o pochopenie a trpezlivosť a zároveň ich uisťuje, že využíva všetky alternatívy a robí všetko preto, aby výpadok pracovníkov nahradila a zabezpečila čo najplynulejší priebeh prevádzky.

Pobočky sa cez víkend zatvoria

V dôsledku negatívneho vývoja pandemickej situácie budú všetky pobočky Slovenskej pošty počas nastávajúceho víkendu, t. j. v sobotu 9. januára 2021 a nedeľu 10. januára 2021, zatvorené. Platí to aj pre obe pobočky Slovenskej pošty v Seredi – Poštová 1160/9, Cukrovarská 742/28 (Kaufland).

„Vzhľadom na mimoriadnu situáciu v okrese Nitra, ako aj ďalších okresoch so zhoršujúcou sa pandemickou situáciou, Slovenská pošta tak umožní svojim zamestnancom, aby sa dali otestovať,“ uvádza sa v tlačovej správe Slovenskej pošty, a.s.

Doručovanie tlače

Slovenská pošta zároveň v sobotu 9. januára 2021 jednorazovo pozastavuje sobotné doručovanie
tlače na celom území Slovenska. Doručenie sobotnej tlače bude zabezpečené v pondelok 11. januára 2021.

Podporte článok zdieľaním.

Zdroje: posta.sk
Zdieľať na Facebooku