06.08.2020, meniny má
reklama
16. januára 2019

Potrebujete právnika? Mesto ponúka Seredčanom bezplatné právne poradenstvo

reklama

To, do akej situácie sa dostaneme, ovplyvňujeme z veľkej časti sami. No nie vždy je to tak a niekedy sa môžeme dostať do nepríjemností tým, že sa staneme obeťou podvodu. Stačí si pozrieť večerné správy v televízii, v ktorých sú pomaly každý deň reportáže o rôznych podvodníkov a ich obetiach.

Možno ste sa aj vy niekedy dostali do situácie, kedy ste potrebovali právnika. Nemyslíme to hneď v negatívnom zmysle, možno ste len potrebovali pripraviť zmluvy alebo ich skontrolovať, či ste sa potrebovali iba poradiť. Právne úkony nie sú zadarmo a právne služby si častokrát menej majetní obyvatelia jednoducho nemôžu dovoliť.

Aj z tohto dôvodu Mestský úrad v Seredi ponúka bezplatné základné právne poradenstvo, ktoré je však určené len pre občanov mesta. Skúsený právnik JUDr. Martin Hudák sa vám bude snažiť  v nižšie stanovených termínoch vždy ochotne poradiť. Základné právne poradenstvo však nezahŕňa spisovanie právnych úkonov ani zastupovanie na súdnom pojednávaní.

To, čo vám pán Hudák vie ponúknuť, sú vzácne a odborné rady, ktoré môžete bezplatne využiť. Bude sa snažiť nájsť odpovede na vaše otázky a riešenia vašich problémov. Poprípade vás nasmeruje správnym smerom, kde vám dokážu pomôcť. Právne poradenstvo bude k dispozícii na Mestskom úrade v Seredi na 1. poschodí v malej zasadačke.

Termíny právneho poradenstva

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním

Zdieľať na Facebooku