23.07.2024, meniny má
15. júna 2024

Poznáme najlepších šípkarov 6. sezóny Sereď Darts Club. Kto si odniesol putovný pohár pre víťaza?

Poznáme najlepších šípkarov 6. sezóny Sereď Darts Club. Kto si odniesol putovný pohár pre víťaza?
Zdroj: Darts Club Sereď
reklama

Ani nevieme ako a 6. sezóna seredskej šípkarskej ligy je na na svojom konci. Bolo to fantastických 16. kôl, na ktorých hráči zažili nielen veľa zábavy, ale aj fantastických zápasov, na ktoré sa bude ešte dlho spomínať.

Šiesta sezóna sa skončila a organizátori z Darts Club Sereď by sa chceli všetkým zo srdca poďakovať za priazeň a podporu, ktorej sa im počas celých 16 týždňov dostávalo. Prečítajte si čo majú DCS po konci sezóny na srdci, ako ju hodnotia aj to, kto sa stal po šestnástich kolách víťazom.

Začínali sme ako malá liga, ktorá mala spájať ľudí zo Serede, ktorí milujú tento úžasný šport. Za dva roky sa nám spoločne s vami podarilo vybudovať jednu z najnavštevovanejších líg na Slovensku.

Celkovo sa šiestej sezóny súžastnilo 120 hráčov, čo je naozaj fantastické číslo. Ďakujeme patrí každému hráčovi či hráčke, ktorí nás poctili svojou prítomnosťou a prispeli k fungovaniu tejto ligy. Veľmi si vážime každého jedného z vás. Preto úprimne a zo srdca ďakujeme.

reklama

Špeciálne poďakovanie patrí taktiež aj našim partnerom a sponzorom, vďaka ktorým bola naša liga výnimočná. Aj vďaka vám sme k nám prilákali hráčov z Trnavy, Hlohovca, Nitry, Topoľčian, Mostu pri Bratislave, Šale, Galanty, Tomášova, Serede, Šúroviec, Malej Mače, Šintavy, Kajalu, Dolnej Stredy, Gáňu, Malženíc, Komjatíc, Paty či Vinohradov nad Váhom.

Zdroj: Darts Club Sereď

Obrovské poďakovanie patrí aj našom partnerom a sponzorom, ktorým by sme chceli touto cestou vyjadriť našu vďaku v nasledujúcich riadkoch. Veľké poďakovanie taktiež patrí mestu Sereď, nakoľko je nielen naša liga, ale aj náš klub finančne podporovaný mestom Sereď. Ešte raz vám ďakujeme za podporu, aj takto vieme nášmu mestu robiť skvelú športovú reklamu po celom Slovensku.

Ďalšie špeciálne poďakovanie patrí aj Andrejovi Vnučkovi, ktorý sa nám dokonalým spôsobom stará o všetky tabuľky či štatistiky a je neodmysliteľnou súčasťou nášho klubu. Vďaka nemu vznikla ženská seredská liga. Ďakujeme Andrej, veľmi si vážime tvoju prácu a ochotu.

HLAVNÝ PARTNERI SEREĎ DARTS CLUB

Hubert Sekt ďakujeme vám za vaše úžasné sekty. Ste s nami už 5. sezón a aj vďaka vám sa vždy najlepší traja hráči kola mohli cítiť naozaj výnimočne a špeciálne. Ďakujeme za vašu celosezónnu podporu. Dokázali ste, že šípky sú skvelý šport, s ktorým sa môže spojiť aj tak obrovská slovenská spoločnosť akou ste vy.

Sportino ďakujeme za vaše skvelé poukážky na nákup. Ste fantastickým obchodnom s obrovským sortimentom nielen pre šípkarov. Ukázali ste veľké srdce a to, že ste boli ochotný spolupracovať hneď po prvom telefonáte nám dokázalo, že nielen sortiment, ale aj srdce máte obrovské. Ak milujete šípky tak ako my, tak vám tento úžasný obchod jednoznačne odporúčame.

Zdroj: Darts Club Sereď

Seredsity.sk ďakujeme za vašu mediálnu podporu, vďaka ktorej sa o šípkach a našich úspechoch mohla dozvedieť aj široká verejnosť. Obrovskú mediálnu pozornosť, ktorú nám prinášate si veľmi vážime a tam kde sme, sme aj vďaka vám.

Michal Tóth s firmami V + M s.r.o. a MAJAMI s.r.o., ktoré nás chcú podporovať na ceste stať sa jednou z najlepších šípkarských líg na Slovensku. Ďakujeme veľmi pekne, vďaka vám dokážeme opäť zlepšiť naše hracie prostredie. Moc si toho vážime.

ManaRoots Honest Lemonades ďakujeme za vaše fantastické remeselné limonády si zamilovali ľudia po celom Slovensku. My sme nesmierne radi, že sme mohli troch najlepších hráčov každého kola odmeniť vašimi unikátnymi nápojmi. Lokálna spoločnosť z Dolnej Stredy ukázala veľké srdce za čo sme jej veľmi moc vďačný.

VĎAKA VÁM MÁME KDE HRAŤ

Obrovské ďakujeme patrí Bowling centrum Dolná Streda. Vďaka vašej nikdy nekončiacej ochote máme dokonalé priestory ako stvorené pre šípky. Vieme, že to s nami niekedy nie je jednoduché, no vedzte, že si vážime každú jednu minútu, ktorú ste s nami strávili. Vďaka vášmu prístupu, najmilším čašníčkam, skvelým a srdečným majiteľom, službám a sortimentu sa naši hráči dokázali vždy perfektne zabaviť. Aj vďaka vám sme tam, kde sme. Ste skvelí. Ďakujeme.

POMOHLI STE NÁM, ĎAKUJEME

Www.najpohare.sk vám ďakujeme za úžasné poháre pre tých najlepších z najlepších. Váš široký výber a bezkonkurenčné ceny nám dali možnosť ohodnotiť našich šípkarov tými najkrajšími pohármi akými sme mohli. Váš putovný pohár pre víťaza celej ligy je už teraz legendárny.

Zdroj: Darts Club Sereď

Chceli by sme taktiež poďakovať všetkým, ktorí nám svojimi produktmi či službami prispeli k vyhodnoteniu celej ligy. Ďakujeme vám za vašu okamžitú ochotu a chuť niečo venovať do tomboly. Chceme aby ste vedeli, že si to veľmi vážime:

Blanka Jasovská
Hostinec Ruža Malá Mača
Peter Jobek
Bielokvet
Foto Klčo
Hair Stylist Lenka Cibulková
Šintavan
Da Vinci Bar & Bistro
Henkel Slovensko
Zuzka Čmaradová
Dušan Halada
Saskia Maršalová
Lenka Karabínošová
Soňa Barantalová
AD Darts Club Hlohovec
Maria Šramová – Papiernictvo Sládkovičovo
Optika Alex – Iveta Nagyova Sládkovičovo

Zdroj: Darts Club Sereď

VÝSLEDKOVÉ VYHODNOTENIE 6. SEZÓNY

Kategória „Celkové poradie“

 • 1. miesto – Martin Sitár
 • 2. miesto – Ivan Kunkela
 • 3. miesto – Štefan Kuchtiak
 • 4. miesto – Marián Košecký
 • 5. miesto – Marek Pokopec
 • 6. miesto – Ján Jasovský

Kategória „Ženy“

 • 1. miesto – Mária Kormančíková
 • 2. miesto – Denisa Šufliarska
 • 3. miesto – Blanka Jasovská

Kategória „Junior“

 • 1. miesto – Peťko Šujdák
 • 2. miesto – Viki Košecká
 • 3. miesto – Marek Habán Jr.

Zdroj: Darts Club Sereď

Zdroj: Darts Club Sereď

Kategória „Najviac bonusov“

 • Martin Sitár

Kategória „Najvyššie zatvorenie“

 • Andrej Černík – 156

Kategória „100% účasť“

 • Igor Haršányi
 • Michal Mikloš
 • Marek Pokopec
 • Patrik Kondel

Výsledok posledného 16. kola – muži:

 1. Jakub Daniš
 2. Dávid Gettín
 3. Štefan Kuchtiak
  Michal Tóth

Výsledok posledného 4. kola – ženy:

 1. Mária Kormančíková
 2. Blanka Jasovská
 3. Viktória Košecká
  Andrea Pongráczová

Všetky najnovšie a najdôležitejšie informácie ako aj všetky fotky z posledného kola nájdete na Facebook stránke DARTS CLUB SEREĎ.

Zdroj: Darts Club Sereď

Zdroj: Darts Club Sereď

Zdroj: Darts Club Sereď

Zdroje: FB Darts Club Sereď
Zdieľať na Facebooku