29.09.2020, meniny má
reklama
17. decembra 2019

Pozrite si výber krásnych fotografií nášho mesta, ktoré fotili Seredčania. Niektoré si doslova zamilujete

reklama

Vďaka sociálnym sieťam vieme šíriť krásne fotky nášho mesta medzi tisíce ľudí. Veľmi sa tešíme vždy, keď nám pošlete vašu fotku Serede alebo okolitých dedín a my ju môžeme zdieľať. Sereď je rozlohou síce malé mesto, no keď sa budete okolo seba dobre pozerať, uvidíte mnohé krásne miesta, ktoré skrýva.

Túto skutočnosť sa snažíme dokázať aj na našom Instagrame @seredsity.sk, kde ste už mohli vidieť niekoľko stoviek unikátnych fotiek, ktoré inde neuvidíte.

Vďaka sociálnym sieťam sa medzi nami a našimi čitateľmi vytvorilo úžasné puto a my sa tešíme z každej odozvy. Posielate nám fotografie čarovných momentov z nášho mesta, ktoré radi uverejňujeme nielen na Facebooku, ale aj na Instagrame.

Týmto článkom chceme povedať, že veľmi radi dáme šancu každému z vás, kto rad fotí a chcel by svoju fotografiu ukázať tisícom Seredčanov. V prvom rade na to, aby sme uverejnili vašu fotografiu, nemusíte byť profesionálny fotograf. Stačí, ak ste amatér a jednoducho sa vám vydarí záber. Vaše fotky nám pošlite do správy alebo nás označte #seredsity a my si vás už nájdeme.

Spolu sa teraz pozrime na krásne fotky z nášho mesta a okolia. Všetky nájdete na našom Instagrame @seredsity.sk a budeme samozrejme veľmi radi, ak nás začnete sledovať aj na tejto sociálnej sieti.

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdieľať na Facebooku