16.05.2022, meniny má
9. mája 2022

Pozvánka na netradičnú akciu Benefičný juniáles, ktorým podporíte dobrú vec. Večer plný hudby, tanca a zábavy organizuje OZ Pomocníček

Pozvánka na netradičnú akciu Benefičný juniáles, ktorým podporíte dobrú vec. Večer plný hudby, tanca a zábavy organizuje OZ Pomocníček
Zdroj: FB Pomocníček o.z./unsplash
reklama

Občianske združenie Pomocníček každoročne usporadúva množstvo dobročinných akcií, ako je napríklad Benefičný ples plný hviezd alebo Beh nádeje. Rok 2022 nebol výnimkou a aj napriek pandémii sa uskutočnil aj 9. ročník Benefičného plesu.

Každý, kto sa zúčastní akejkoľvek akcie, ktorú organizuje OZ Pomocníček, tak môže prispieť na pomoc pre inak obdarované detičky.

Benefičný juniáles

Ako avizujú organizátori na ich facebookovej stránke, ľudia im už chýbajú naživo. Predsa len kontakt naživo dáva úplne inú atmosféru koncertu či inej spoločenskej udalosti. Práve z tohto dôvodu pripravili netradičnú udalosť – Benefičný juniáles. Pomocníček týmto všetkých srdečne pozýva na večer plný zábavy, tanca a hudby.

Benefičný koncert sa uskutoční dňa 11. júna 2022 so začiatkom o 19.30 hod. v Dome kultúry v Seredi. Celý tento úžasný večer povedie herečka a speváčka Natália Kóšová, do tanca budú hrať kapela The Great Voices a DJ Sonic. Večer príjemne doplní stand-up komik Jakub Lužina.

reklama

Tento výnimočný večer si budete môcť užiť za 40 eur/osobu. Vstupenky je možné si zakúpiť na telefónnom čísle 0918 561 012. Kúpou vstupenky podporíte plnenie cieľov občianskeho združenia POMOCNÍČEK. Cena vstupenky zahŕňa večeru, 1/2 fľaše vína, minerálku, kávu a švédske stoly.

Seredčania, veríme, že aj vám už chýbajú takéto podujatia a zúčastníte sa na tejto krásnej akcii. Zabavíte sa a zároveň podporíte dobrú vec.

Zdroj: FB Pomocníček o.z.

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: FB Pomocníček o.z.
Zdieľať na Facebooku