24.06.2024, meniny má
16. augusta 2023

Pre tieto dôvody je kúpalisko Vincov les obľúbeným miestom letného kúpania. Navštívili ste ho toto leto už aj vy?

Pre tieto dôvody je kúpalisko Vincov les obľúbeným miestom letného kúpania. Navštívili ste ho toto leto už aj vy?
Zdroj: seredsity.sk/Termálne kúpalisko Vincov les

Pre Seredčanov je Termálne kúpalisko Vincov les najbližšou zárukou pravého letného osvieženia. Kúpalisko, na ktoré sa autom dostanete približne za 10 – 15 minút, ponúka osviežujúcu vodu, obľúbené tobogány, lahodnú zmrzlinu či chutné langoše.

Na ploche sedem hektárov sa momentálne nachádza celkovo šesť exteriérových bazénov – dva relaxačné bazény, oddychový bazén, plavecký bazén, detský bazén a dopadový bazén k tobogánu, ktorý bol doplnený o novú šmykľavku, ktorá sa teší veľkej obľube.

Mnohých z nás taktiež potešia aj veľmi prijateľné ceny služieb, ktoré si môžu dovoliť využiť všetky vekové skupiny. Vincov les si taktiež pripravil zaujímavý program počas celého leta.

Prečo je Termálne kúpalisko Vincov les tak obľúbené? Prinášame vám hneď niekoľko dôvodov:

reklama

ZDROJ: SEREDSITY.SK

Plavčíci a bezpečnosť na kúpalisku

Vyškolený plavčíci neberú svoju prácu na ľahkú váhu, ale ako poslanie. Každý jeden plavčík absolvoval kurz prvej pomoci pri rôznych modelových situáciách, ktoré môžu na kúpalisku nastať. Hlavnou úlohou plavčíkov však naďalej zostáva takýmto situáciám predchádzať.

Plavčíci zodpovedajú za bezpečnosť klientov a dohľad nad kúpajúcimi. Starajú sa taktiež aj o dodržiavanie prevádzkového poriadku a pravidiel bezpečnosti a ochrany zdravia návštevníkov areálu.

Vďaka ich práci je kúpanie pre všetkých návštevníkov nielen príjemne ale aj bezpečne stráveným časom.

ZDROJ: TERMÁLNE KÚPALISKO VINCOV LES

ZDROJ: TERMÁLNE KÚPALISKO VINCOV LES

Rôzne aktivity pre deti a najmenších

Vincák sa môže pochváliť aj mnohými detskými aktivitami. Kúpalisko organizuje nielen denný letný tábor ale každú sobotu tu stretnete aj Delfín aquaclub, ktorý na mieste pre deti vymýšľa fantastické aktivity.

Deti určite poteší aj novinka akou je skákací hrad, automaty na drobné hračky v guličkách Klikli alebo húpacie atrakcie napríklad v tvare auta alebo motorky. Počas špeciálneho dňa nechýbala ani obľúbená penové párty či prezlečené rozprávkové postavičky.

Neoddeliteľnou súčasťou areálu aj detské ihrisko, na ktorom malí návštevníci nájdu hojdačky, preliezky a niekoľko šmykľaviek.

ZDROJ: TERMÁLNE KÚPALISKO VINCOV LES

Moderný a zábavný program aj pre dospelých a seniorov

Zábavu a nové zážitky Vincov les ponúka nielen deťom ale aj ich rodičom a starým rodičom. Prísť zabaviť sa môžete každý piatok od 20.00 hod na Oldies party a v soboty od 18.00 hod. kedy kúpalisko organizuje Sobotné hudobné večery.

Na tých doterajších svojim početným obecenstvám zahrali kapely ako Salamander, Brokáto, Fariband a Ľubo Virág.

Nielen večer ale aj počas dňa dospelákov v bazénoch roztancujú napríklad skúsené animátorky. Zatancujete si, zasúťažíte si, ale hlavne sa perfektne zabavíte s rodinou či priateľmi.

Vyskúšať si návštevníci mohli dokonca už aj vedomostnú Quizshow a za zmienku určite stojí aj Vincova knižnica, v ktorej si vyberie nejeden čitateľ.

ZDROJ: TERMÁLNE KÚPALISKO VINCOV LES

vincov

ZDROJ: TERMÁLNE KÚPALISKO VINCOV LES

Inovácie a rekonštrukcie, ktoré posúvajú úroveň stále vyššie

Vincák nezaspal na vavrínoch ani čo sa týka zveľaďovania kúpaliska. V júli prešiel jeden z relaxačných bazénov väčšou rekonštrukciou. Pôvodný keramický povrch bazéna vymenili za novučičkú bazénovú fóliu, ktorá je na dotyk oveľa príjemnejšia.

Rovnako dopadový bazén k tobogánu bol doplnený o novú šmykľavku, ktorá sa u kúpajúcich teší veľkej obľube.

Kúpalisko nezaháľa a pre potešenie mnohých svojich návštevníkov pridáva každý rok ďalšie lehátka. Rovnako tomu bolo aj v tomto roku.

ZDROJ: TERMÁLNE KÚPALISKO VINCOV LES

Zábavné, ale aj edukátívne sociálne siete

Ak chcete vedieť vždy čerstvé novinky ohľadom termálneho kúpaliska, odporúčame vám sledovať ich na sociálnych sieťach Facebook a Instagram. Tam okrem základných informácií nájdete aj zaujímavé príspevky a vtipné či edukačné videá, ktoré bavia ich divákov a majú tisícky lajkov.

Vedeli ste napríklad, že Vincov les navštevuje aj Silvia Solymosyová, slovenská reprezentantka v synchronizovanom plávaní, umelecká plavkyňa i tanečníčka a tvorkyňa videí na sociálnych sieťach?

 

ZDROJ: TERMÁLNE KÚPALISKO VINCOV LES

Otváracie hodiny termálneho kúpaliska sú:

  • pondelok: 11.00 – 20.00 hod.
  • utorok – nedeľa: 9.00 – 20.00 hod.

Pre informácie o cenách jednotlivého vstupného, rodinných vstupenkách ako aj zvýhodnenej permanentky navštívte tento odkaz.

Na Vincáku môžete každý deň vidieť desiatky usmiatych ľudí, ktorí si pobyt jednoducho užívajú. Kúpalisko navštevujú rôzne vekové kategórie od malých detičiek, tínedžerov, študentov, mladých párov, rodín s deťmi až po seniorov.

A práve to je výhodou tohto kúpaliska. Každý si tu nájde niečo, prečo sa sem opäť rád vráti. Okrem toho ponúkajú aj rôzne zľavové akcie, napríklad pre držiteľov kariet ISIC, ITIC a EURO<26 platí tento rok zľava až 25 % zo základnej ceny vstupného. Držitelia karty MultiSport majú počas letnej sezóny vstup v rámci otváracích hodín bez doplatku.

V prípade, že milujete športové plávanie a využívate tento druh pohybu na zlepšenie vašej telesnej a mentálnej pohody, tak vám určite odporúčame využiť permanentku na 10 vstupov alebo zaujímavú novinku v podobe Vincovej Hodinovky.

Určite vám odporúčame aspoň raz toto miesto zaradiť do vášho letného programu. Ďalšie informácie nájdete na webe www.vincovles.com. Pre viac informácií môžete využiť aj telefónne číslo 0911 499 666 alebo emailovú adresu kupalisko@vincovles.com.

ZDROJ: TERMÁLNE KÚPALISKO VINCOV LES

ZDROJ: TERMÁLNE KÚPALISKO VINCOV LES

C

ZDROJ: TERMÁLNE KÚPALISKO VINCOV LES

ZDROJ: TERMÁLNE KÚPALISKO VINCOV LES

Zdroje: Článok vznikol v spolupráci s Termálnym kúpaliskom Vincov les
Zdieľať na Facebooku