24.06.2024, meniny má
3. decembra 2018

Prebojovali sa až do finále, no nestačili na Trnavu. Vicemajstri kraja vo vybíjanej zo ZŠ J. Fándlyho

reklama

V Senici sa dňa 28. novembra 2018 konali Majstrovstvá Trnavského kraja vo vybíjanej. Keďže žiaci zo ZŠ Juraja Fándlyho boli víťazmi okresného kola, účasť na krajskom kole mali istú.

Súťaže sa zúčastnilo 7 okresných víťazov, ktorí boli rozdelení do dvoch skupín. Naše družstvo najmladších žiakov skupinu suverénne vyhralo a v semifinále nastúpili proti Skalici. Deti veľmi túžili po finále a tento rozhodujúci zápas vyhrali. V zápase o celkové prvenstvo ich ďalej čakala Trnava.

,,Finále s Trnavou sa skončilo remízou a v predĺžení sme mali bohužiaľ menej šťastia ako náš súper a prehrali  sme o jedného hráča. Samozrejme deti boli z toho smutné aj slzičky boli, ale skončiť ako vicemajstri kraja sa nám doteraz ešte nikdy nepodarilo, takže určite sa nemáme za čo hanbiť. Každý jeden z členov družstva si zaslúži môj obdiv a poďakovanie za vynikajúcu hru, bojovnosť a výkony hodné víťazov.” Mgr. Andrea Gombáriková

reklama

Aj keď celkové prvenstvo ušlo žiakom iba o vlások, sme presvedčení, že byť vicemajstrom kraja je krásny výsledok a na šikovných žiakov sme v redakcii hrdí.

Zloženie tímu:  Nina Stejskalová, Nina Fogelová, Nela Juháziová, Lea Fogelová, Amália Radimáková, Ema Harčárová, Tobias Slovák,  Patrik Žigo, Tomáš Chrupka, Jakub Klištinec, Samuel Valach, Šimon Beňo.

Celkové poradie: 

1. Trnava
2. Sereď
3. Piešťany
4. Skalica
5. Čiližská Radvaň
6. Senica
7. Hlohovec

Páčil sa vám článok? Podporte ho vaším zdieľaním

Zdieľať na Facebooku