24.06.2024, meniny má
29. júla 2023

Prečo ľudia milujú Termálne kúpalisko Vincov les? Čistota, skvelý program, neustále zlepšenia či dobré gastro. Opýtali sme sa návštevníkov

Prečo ľudia milujú Termálne kúpalisko Vincov les? Čistota, skvelý program, neustále zlepšenia či dobré gastro. Opýtali sme sa návštevníkov
Zdroj: Seredsity.sk

Na Vincáku môžete každý deň vidieť desiatky usmiatych ľudí, ktorí si pobyt tu jednoducho užívajú. Kúpalisko navštevujú rôzne vekové kategórie od malých detičiek, tínedžerov, študentov, mladých párov, rodín s deťmi až po seniorov.

Na ploche sedem hektárov sa momentálne nachádza celkovo šesť exteriérových bazénov – dva relaxačné bazény, oddychový bazén, plavecký bazén, detský bazén a dopadový bazén k tobogánu. Ten bol doplnený o novú šmykľavku, ktorá sa teší veľkej obľube.

Ak aj vy rozmýšľate nad návštevou Termálneho kúpaliska Vincov les, tak vám ju môžeme len odporučiť. Pre Seredčanov je to najbližšie kúpalisko, na ktoré sa autom dostanete približne za 10 – 15 minút a kvalitné osvieženie máte zaručené.

Zdroj: Seredsity.sk

reklama

Zdroj: Seredsity.sk

Nás veľmi prekvapila aj skutočnosť, že toto kúpalisko vo veľkom navštevujú aj ľudia z Trnavy, Pezinka či Záhoria. Podľa ich slov je Vincák najbližším kúpaliskom s termálnou vodou, čo je obrovským lákadlom pre ľudí z Trnavského či Bratislavského kraja.

V redakcii sme boli veľmi zvedaví na názory návštevníkov Termálneho kúpaliska Vincov les a chceli sme vedieť, prečo navštevujú práve toto miesto. Pýtali sme sa preto všetkých vekových skupín. Od malých detí cez tínedžerov, mladé rodiny či seniorov. Dokonca sme našli aj pani, ktorá na Slovensko chodí z Kanady raz za rok, no návšteva Vincáku nesmie v jej programe nikdy chýbať.

Ak vás tieto dôvody presvedčia, tak pred návštevou si môžete pozrieť ich prehľadný web www.vincovles.com, kde nájdete napríklad rozpis letného programu, cien, zliav a otváracích hodín.

Určite vám odporúčame sledovať aj ich sociálne siete Facebook a Instagram, na ktorých bavia svojich divákov vtipnými či edukačnými videami, ktoré majú tisícky lajkov. Pre viac informácií môžete využiť aj telefónne číslo 0911 499 666 alebo emailovú adresu kupalisko@vincovles.com.

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Chodíme sem za termálnou liečivou vodou

„Veľmi sa nám páči toto krásne prostredie plné zelene. Musíme povedať, že za posledné roky sa neuveriteľne zlepšila úroveň a vybavenie. Pribudli tieniacie plachty a slnečníky, ktoré nás starších skvele chránia pred celodenným slnkom.

Chodíme sem hlavne za relaxom a oddychom. No je pre nás taktiež dôležitý pohyb a telesná aktivita, na ktorú sú tieto bazény skvelé. Sme od Pezinka a chodíme sem preto, lebo je to najbližšie kúpalisko s termálnou liečivou vodou, ktorej účinky jednoznačne cítime.

Musíme pochváliť aj čistotu areálu a bazénov, ktorú držia na vysokej úrovni. Pevne dúfame, že relaxačný bazén bude niekedy znovu otvorený aj cez zimu, lebo ten pocit byť v horúcej vode počas toho, ako sú zimné mesiace, je na nezaplatenie.“

Zdroj: Seredsity.sk

Tešíme sa na parádny veľký langoš. Vincák aspoň raz do roka musí byť

„Sme z Cífera a Termálne kúpalisko Vincov les musíme aspoň raz do roka navštíviť, lebo je tu veľmi príjemne. Každoročne sem však určite 3 – 4-krát zavítame. Veľmi nám sedí tunajšia teplota vody v bazénoch a ich čistota, ktorú v dnešnej dobe považujeme za jednu z najhlavnejších vecí na kúpalisku.

Vždy sa veľmi tešíme na poriadny kúpaliskový langoš, ktorý neodmysliteľne patrí k návšteve tohto kúpaliska. Ako mladšia generácia sa tu taktiež určite vieme zabaviť a tiež nás veľmi zaujal sprievodný program, ktorý robí z Vincáku ešte lepšie miesto.“

Zdroj: Seredsity.sk

Pre rodinu s deťmi je Vincov les ideálnym kúpaliskom

„Naša rodina pochádza z Trnavy a aj keď máme v našom meste kúpaliská, tak veľmi radi chodíme práve sem do Sládkovičova. Tých niekoľko kilometrov navyše nám nerobí žiadny problém, nakoľko tu deti zažijú vynikajúcu zábavu.

Veľmi sa nám páči možnosť vstupu do veľkých aj malých bázenov kvôli deťom. My sme tu napríklad už štvrtýkrát behom týždňa, takže veľmi oceňujeme prijateľné ceny rodinného vstupného.

Nám sa tu páči veľké otvorené priestranstvo a veľká ponuka bufetov v gastrozóne, kde si vždy vyberieme to, na čo máme práve chuť. Pozitívne hodnotíme aj lehátka so slnečníkmi, ako aj veľké množstvo stromov, pod ktoré sa môžete schovať pred slnkom. Ležať na deke na tráve je fakt skvelý pocit. Keby sme vedeli, že sem môžeme zobrať aj psa, tak by sme túto možnosť určite využili.“

Zdroj: Seredsity.sk

Vždy, keď prídem z Kanady, tak kúpalisko Vincov les musím navštíviť

„Chodím sem pravidelne každý rok už veľmi veľmi dlho. Povedala by som, že aj odmalička. Už niekoľko rokov žijem v Kanade, no vždy, keď prídem za rodinou na Slovensko, tak toto kúpalisko musím navštíviť. Tú nostalgiu neprekoná žiadne iné kúpalisko.

To prostredie, pokoj, primeraná hudba a teplá voda sú faktory, ktoré sú podľa mňa na tej najvyššej možnej úrovni. Jednoducho to tu milujem a toto prostredie by som nemenila za žiadne iné kúpalisko.

Taktiež sa vždy teším na langoš, ktorý je v gastrozóne vždy poruke. Odporúčam všetkým, ktorí Vincák ešte nenavštívili, aby tak aspoň raz za toto leto spravili. Nebudete ľutovať.“

Zdroj: Seredsity.sk

Chodím sem už niekoľko desiatok rokov a úroveň sa vždy posunie vyššie

„Toto kúpalisko som objavil pred desiatkami rokov, ešte keď fungovali iba vnútorné bazény. Doteraz si pamätám komunistické kachličky, ktoré boli 50 x 50 a mali sme z nich poriadne zodrané päty.

Odvtedy sa tu takmer všetko zmenilo. Samozrejme, k lepšiemu. Je tu fantastický pokoj, super gastro, perfektná čistota a hygiena a páči sa mi aj to, že Vincov les vyhľadávajú všetky vekové skupiny a stretnúť tu môžete maličké detičky, ale aj mojich rovesníkov.

Keďže som každoročný a pravidelný návštevník, tak viem zhodnotiť aj neustále posúvanie kvality pobytu na kúpalisku, jeho vybavenie a nárast doplnkov, ako napríklad kryté lehátka.

Veľmi sa mi páčilo, keď sa sem dalo chodiť celoročne. Pre mňa to bol ten najkrajší pocit, keď napadal sneh a vy ste oddychovali v teplom oddychovom bazéne s liečivou vodou. Pevne dúfam, že to tu ešte niekedy zažijem.“

Zdroj: Seredsity.sk

Som tu prvýkrát, no určite presvedčím rodičov, aby sme sem znovu išli

„Prišli sme sem s floorbalovým klubom z Galanty a veľmi sa nám tu všetkým páči. Tobogány boli úplne super a zažili sme veľa zábavy. Super bol aj plavecký bazén, v ktorom sa dalo super plávať a voda bola osviežujúca.

Dúfam, že ešte raz ochutnám tú zmrzlinu, ktorá je tu úplne pecková. S chalanmi sa nám páči, že je tu všade tieň, veľa stromov a nemusíme sa variť na slnku, ale dá sa tu na tráve aj zahrať futbal alebo hrať naháňačku.

Som tu prvýkrát, no určite musím presvedčiť rodičov, aby sme sem išli všetci spoločne. Bol to krásny zážitok a páčilo sa tiež všetkým spoluhráčom.“

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Článok vznikol v spolupráci s Termálnym kúpaliskom Vincov les.

Zdroje: Článok vznikol v spolupráci s Termálnym kúpaliskom Vincov les.
Zdieľať na Facebooku