04.03.2024, meniny má
5. septembra 2019

Predstavujeme vám projekt Šintavské nádvorie. V Šintave vyrastajú moderné byty, ktoré vyzerajú fantasticky

Predstavujeme vám projekt Šintavské nádvorie. V Šintave vyrastajú moderné byty, ktoré vyzerajú fantasticky
Zdroj: eldigroup.sk
reklama

Začína sa síce nový školský rok, no ten vám určite nebude brániť v tom, aby ste sa poobzerali po možnostiach spojených s vašim novým bývaním. V dnešnom článku vám predstavíme veľmi pekný a moderný bytový dom v susednej obci Šintava. Samotný projekt prináša na výber hneď niekoľko typov bytov a bytových štandardov, ktoré vás očaria svojou jedinečnosťou. Predstavujeme vám Šintavské nádvorie.

Najskôr si však povedzme pár slov o obci Šintava. Od Serede je na skok. Prejdete most ponad riekou Váh a ste tam. Táto vynikajúca poloha zaručuje nielen rýchly presun do centra mesta, ale aj prístup na diaľnice v smere na Trnavu či Nitru. Počet obyvateľov sa pohybuje okolo čísla 1 700, takže môžeme hovoriť o malej obci, no s dobrou občianskou vybavenosťou a naozaj nádhernou prírodou v okolí Šintavských baní.

Šintavské nádvorie a jeho lokalita

Samotný bytový dom sa nachádza v úplnom strede obce na Mierovom námestí. Tí, ktorí poznáte Šintavu, nám dáte za pravdu, že občianska vybavenosť tu je naozaj viac než dobrá. Len pár metrov od vášho nového bývania sa nachádza Základná škola s materskou školou kráľa Svätopluka. Ak si nákup nevybavíte v Seredi, nič sa nedeje, obchod s potravinami je vzdialený len pár metrov. Posielanie či vyzdvihnutie zásielok na pošte už nebude nočnou morou, nakoľko aj tá sa nachádza v tesnej blízkosti projektu. Kostol, obecný úrad alebo už legendárna reštaurácia Merkúr sú taktiež v centre obce a budete ich mať na skok. Ak by sme mali zhodnotiť výber lokality, tak lepšie miesto v Šintave snáď už nenájdete.

To bola presnejšia lokalita projektu. Ak sa pozrieme na lokalitu obce, tak myslíme, že pre mladé rodiny a seniorov toho ponúka naozaj veľa. Príroda v okolí Šintavských baní je krásna a získa si vás v každom ročnom období a na svoje si prídu aj milovníci bicyklovania, nakoľko šintavská hrádza vás zavedie až do susednej obce Šoporňa. Ak máte radi dobrodružstvá, tak len pár kilometrov za Šintavou sa nachádza nádherný dubový les, ktorý obmýva rameno Váhu a spoločne vytvárajú krásne romantické zátišia.

reklama

Ak sa budeme baviť o lokalite z pohľadu dochádzania do práce, tak môžeme povedať, že všetky cesty vedú do Šintavy. Výjazdy do Nitry, Trnavy či Galanty sú vždy veľmi rýchlo dostupné a častokrát budete na diaľnici skôr, ako keby ste bývali v meste. Vzdialenosť do Nitry je približne 29 kilometrov, do Trnavy 19 kilometrov a taká Galanta je od Šintavy vzdialená 17 kilometrov.

Zdroj: eldigroup.sk

Zdroj: eldigroup.sk

Zdroj: eldigroup.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Čo všetko vám Šintavské nádvorie ponúka?

Začnime samotnou trojpodlažnou stavbou, ktorá už počtom nadzemných podlaží napovedá, že nebude preplnená bytmi a počet nových susedov bude nižší ako v klasických bytovkách v meste. V projekte sa nachádza 13 bytových jednotiek a dva nebytové priestory. Ak ste už teraz zvedaví, aké byty sú ešte voľné, celú ponuku bytov nájdete na tomto odkaze. Musíme dodať, že je hneď vidieť, že pri tomto projekte sa dbalo skôr na kvalitu ako na kvantitu jednotlivých bytov.

Moderná novostavba v Šintave ponúka na výber veľkorysé dispozície bytov. Pre budúcich záujemcov sú pripravené jedno-, dvoj- a trojizbové byty. Súčasťou každého bytu je predzáhradka, balkón alebo veľká terasa, kde budú letné večery s priateľmi či rodinou nezabudnuteľnými chvíľami. K vybaveniu bytov patria aj pivničné priestory na prízemí bytovej časti, do ktorých odložíte všetky (ne)potrebné sezónne veci.

Samozrejmosťou je možné odkúpenie parkovacieho miesta priamo v areáli projektu. Jedinečný nádych nádvoria bude dotvárať aj súkromný parčík s lavičkami a detským ihriskom. Do námestia obce je orientovaná komerčná časť objektu, v ktorej budú dve obchodné prevádzky. Tie môžu slúžiť ako obchod, kaderníctvo, kvetinárstvo alebo kaviareň.

Momentálne je dokončená hrubá stavba bytového domu spolu so všetkými inštaláciami. Postupne sa dokončujú v jednotlivých bytoch omietky, takže dokončenie vášho nového bývania sa blíži do úspešného konca. Ak by ste chceli byt kupovať prostredníctvom hypotekárneho úveru, nemusíte si lámať hlavu so zložitým vybavovaním hypotéky, nakoľko odborníci v ELDi Group vám s týmto veľmi radi pomôžu.

Zdroj: eldigroup.sk

Zdroj: eldigroup.sk

Zdroj: eldigroup.sk

Prevedenie bytov v Šintavskom nádvorí si zamilujete

Byty v rôznych prevedeniach a štandardoch vyzerajú naozaj skvele a záležať bude už len na vás, či si byt zariadite podľa seba alebo to necháte na odborníkov z ELDi Group, ktorá zabezpečuje celkovú výstavbu projektu. Ak sa pozrieme na konkrétne výmery bytov, tak k dispozícii sú (ako sme vyššie spomenuli) 1-, 2- alebo 3-izbové byty s rozlohou od 35 m2 až do 74 m2.

V cene nehnuteľnosti je zabezpečené nasledovné vybavenie: bezpečnostné protipožiarne dvere, kvalitné plastové okná s izolačným trojsklom vo farebnom prevedení antracit v exteriéri a neutrálnej bielej v interiéri, podlahy pokryté parketami značky Egger o hrúbke 8mm a dlažbou a dizajnové interiérové dvere značky PORTA. V cene je taktiež zahrnuté kvalitné zariadenie kúpeľne a toalety vrátane obkladov, dlažby a sanity.

Ku štandardu patrí taktiež predpríprava na exteriérové žalúzie. Vo všetkých bytoch bude teplovodné podlahové kúrenie s vlastným termostatom a meraním spotreby. Všetky materiály, ako dlažba, obklad, dekor dverí a parkiet si môžete vybrať zo vzorkovníka podľa vášho vkusu. V rámci nadštandardu vás zaujme ponuka na mieru vyrobených kuchýň so vstavanými spotrebičmi, šatníkové skrine či iný nábytok. Mesačné platby vrátane všetkých energií by sa mali pohybovať na úrovni 50 až 70 eur. Všetky podrobné informácie o dispozíciách jednotlivých bytov nájdete na tomto odkaze. Ak chcete vedieť, čo zahŕňa kompletné prevedenie štandardu, otvorte si túto stránku.

Zdroj: eldigroup.sk

Zdroj: eldigroup.sk

Zdroj: eldigroup.sk

Zdroj: eldigroup.sk

Komunita, rodina a súkromie

Presne o týchto pilieroch má byť celá filozofia tohto projektu. Komunita ľudí má predstavovať mladé rodiny s deťmi alebo seniorov, ktorí túžia po pokojnom bývaní s miestom na odpočinok. Či už máte deti alebo nad nimi zatiaľ len uvažujete, vedzte, že miesta na hranie bude v tomto projekte viac ako dosť. Len si predstavte tie letné pikniky na deke s priateľmi. Súkromie vám bude zabezpečovať jasne ohraničené nádvorie uzavreté zo všetkých strán. Samozrejme, musíte počítať s tým, že v dome nebývate sami, no menší počet bytov zabezpečuje aj menší počet obyvateľov oproti bytovým domom v meste.

Ak by sme to mali zosumarizovať, tak Šintavské nádvorie je podľa nás projektom pre ľudí, ktorí hľadajú bývanie vzdialené od každodenného ruchu mesta. O Šintave môžeme pokojne hovoriť ako o predmestí Serede a chôdzou je to do centra mesta naozaj len niekoľko minút. Preto, ak sa v jednom z týchto bytov vidíte aj vy, neváhajte a dohodnite si stretnutie, respektíve obhliadku vášho nového bývania na čísle 0908 682 422 alebo pošlite mail na adresu lukashracho@eldigroup.sk.

Zdroj: eldigroup.sk

Zdroj: eldigroup.sk

Zdroj: eldigroup.sk

Zdroj: eldigroup.sk

Zdroj: eldigroup.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: eldigroup.sk

Zdroj: eldigroup.sk

Zdroj: eldigroup.sk

 

Tento článok vznikol vďaka spolupráci so spoločnosťou ELDi Group.

Zdroje: ELDi Group, eldigroup.sk
Zdieľať na Facebooku