19.05.2024, meniny má
17. augusta 2018

Predstavujeme vám ŠKF iClinic Sereď. Toto sú hráči a realizačný tím nášho futbalového klubu

Predstavujeme vám ŠKF iClinic Sereď. Toto sú hráči a realizačný tím nášho futbalového klubu
LUKÁŠ KLČO
reklama

ŠKF iClinic Sereď je náš domáci futbalový klub s viac ako sto ročnou históriou. Momentálne zažíva svoje najkrajšie obdobie a tým je postup do Fortuna ligy. Navyše k tomu pridali fantastické herné výsledky z prvých štyroch zápasov. A tá prehra s Trenčínom? Na ňu sa už dávno zabudlo a futbalovým fanúšikom určite neušla historická výhra Trenčína 4:0 nad Feyenoordom Rotterdam. Myslíme, že hráči a fanúšikovia by si toto krásne futbalové obdobie užívať ako sa len dá.

Ak niekomu z vás uniklo, kto vlastne je novým sponzorom klubu, všetko podstatné nájdete v tomto článku, alebo v krátkosti, iClinic je moderná a jedna z najlepších očných kliník na Slovensku.

Sme veľmi radi, že seredský futbal má v našom meste toľko fanúšikov. Naposledy sme spolu oslávili druhú výhru nad Zlatými Moravciami 2:0. Svoj ďaľší zápas odohrajú vonku, na ihrisku MŠK Žilina 18.8. o 19:00. Veľmi dobrou správou je, že najbližší domáci zápas odohrá mužstvo Serede už na novom štadióne v Nitre. A teraz to najdôležitejšie! Toto sú hráči a realizačný tím nášho mužstva. Páni, ďakujeme.

BRANKÁRI

reklama

OBRANCOVIA

ZÁLOŽNÍCI

ÚTOČNÍCI

TRÉNERI

HLAVNÝ TRÉNER MICHAL GAŠPARÍK

ASISTENT TRÉNERA MAROŠ ŠARMÍR

REALIZAČNÝ TÍM

MASÉR LIBOR CHRENKO

MASÉR MATEJ CHRENKO

LEKÁR MUDR. MIROSLAV BENKOVSKÝ

 

GENERÁLNY MANAŽÉR DUŠAN HERIBAN

VEDÚCI MUŽSTVA PETER FARKAŠ

ŠPORTOVÝ RIADITEĽ ROMAN ČAVOJSKÝ

TRÉNER BRANKÁROV SAMEH NAWAR

Zdroje: ŠKF iClinic Sereď, FOTKY: Lukáš Klčo
Zdieľať na Facebooku