27.07.2021, meniny má
18. júna 2021

Pri Dvorníkoch dnes tragicky zahynul 46-ročný muž. Jeden z účastníkov nehody z miesta tragédie ušiel

Pri Dvorníkoch dnes tragicky zahynul 46-ročný muž. Jeden z účastníkov nehody z miesta tragédie ušiel
Zdroj: Polícia SR - Trnavský kraj/teraz.sk
reklama

Pri dnešnej zrážke auta s motorkou tragicky zahynul 46-ročný muž. K nehode s tragickým koncom došlo dnes, krátko pred 13.00 hod. v katastrálnom území obce Dvorníky v okrese Hlohovec. V poslednom čase sa na Slovensku udialo naozaj veľké množstvo nehôd, v ktorých figurovali motorky.

Prosíme vás preto o maximálnu pozornosť, keď ste za volantom, či už ako vodič osobného motorového vozidla alebo motorky.

Účastník nehody z miesta ušiel

Polícia je aktuálne na mieste nehody a zisťuje okolnosti, za ktorých došlo k čelnej zrážke medzi autom a motocyklom. Silný náraz neprežil vodič motocykla z neďalekej obce. V aute Volkswagen Passat sa nachádzali dvaja muži. Jeden z nich z miesta nehody ušiel. Policajti ho krátko na to vypátrali a zadržali.

Výpovede osôb na mieste nehody sa rozchádzajú aj v tom, kto mal sedieť za volantom auta. Presné príčiny nehody, ako aj mieru zavinenia polícia preveruje.

Polícia takisto upozorňuje, že útek z dopravnej nehody je pre vodičov priťažujúca okolnosť a v prípade vážnejších zranení môžu byť osoby stíhané aj za prečin neposkytnutia prvej pomoci.

Prosíme vás, aby ste počas letného obdobia dávali maximálny pozor na cestách. Letné obdobie je mimoriadne obľúbené hlavne pre motorkárov. Pozostalým vyjadrujeme úprimnú sústrasť.

Zdroj: Polícia SR – Trnavský kraj

Podporte článok zdieľaním.

Zdroje: FB Polícia SR - Trnavský kraj
Zdieľať na Facebooku