15.08.2020, meniny má
reklama
2. júla 2020

Pri Pate sa dnes stala tragická dopravná nehoda, pri ktorej zahynula jedna osoba

Pri Pate sa dnes stala tragická dopravná nehoda, pri ktorej zahynula jedna osoba
Zdroj: FB Polícia SR - Trnavský kraj
reklama

Dnes 2. júla 2020 sa neďaleko Serede za obcou Pata stala tragická dopravná nehoda, pri ktorej jedna osoba prišla o život. Nehoda sa odohrala na rýchlostnej ceste R1 v 23. kilometri pri výjazde na obec Pata. Prezídium Hasičského a záchranného zboru informovalo, že cesta v smere na Trnavu musela byť úplne uzavretá.

Pri nehode zasahovali hasiči zo Serede a Nitry

Pri pravom okraji cesty bola núdzovo odstavená dodávka, do ktorej z doposiaľ nezistených príčin narazil vodič Hondy Acord. Pri zrážke utrpeli dve osoby z auta Honda rôzne zranenia a jedna osoba následkom nehody zahynula. Okrem Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby zasahovali na mieste aj hasiči zo Serede a Nitry, ktorí všetkým zraneným poskytli predlekársku prvú pomoc.

Následne z havarovaného vozidla vyslobodili pomocou hydraulického vyslobodzovacieho zariadenia zakliesnenú osobu, ktorú až do príchodu rýchlej zdravotnej pomoci resuscitovali. Zranenú osobu sa však už nepodarilo oživiť. Havarované vozidlá museli byť zároveň zabezpečené proti vzniku požiaru.

Dúfame, že Seredčania si na tomto úseku dávajú pozor a predovšetkým kontrolujú rýchlosť svojho vozidla. Dôležité však je, aby sme vždy jazdili opatrne, nielen na úsekoch, ktoré sú notoricky známe svojou nebezpečnosťou. Zároveň treba byť ohľaduplný a nepreceňovať svoje vodičské schopnosti.

Zdroj: FB aktuality.sk

Zdroj: FB Polícia SR – Trnavský kraj

Zdroj: FB Polícia SR – Trnavský kraj

Podporte článok zdieľaním.

Zdroje: slovensko.hnonline.sk, FB Polícia SR - Trnavský kraj
Zdieľať na Facebooku