28.05.2020, meniny má
17. októbra 2019

Prinášame vám ďalší výber krásnych fotiek nášho mesta s jeho nezameniteľnou atmosférou

Prinášame vám ďalší výber krásnych fotiek nášho mesta s jeho nezameniteľnou atmosférou
Zdroj: IG seredsity.sk
reklama

Fotky sú niečo, čo nám dokáže odkryť krásu a nevšednosť nášho mesta a my vám teraz prinášame ďalší instagramový výber z vašich najlepších fotiek. Stále viac a viac si totiž uvedomujeme, akých máme skvelých čitateľov a obyvateľov. Pravidelne označujete náš hashtag #seredsity pod vašimi fotkami a komunikujete s nami, za čo sme nesmierne vďační. Práve vďaka tomu sme spolu dokázali vytvoriť na oboch sociálnych sieťach silnú komunitu – na Facebooku nás sleduje už 5913 ľudí a na Instagrame sme prekročili hranicu 2015 sledovateľov.

Veríme však, že stále nás nesledujete všetci, preto sa veľmi potešíme vášmu odberu. Ako hovorí náš názov, „Sereďsity“ si aj ty, Sereď je o nás všetkých. Preto vám veľmi radi dáme možnosť sebarealizácie. Vaše fotky nám môžete posielať do správy alebo pod fotkou označiť už vyššie spomínaný hashtag #seredsity a my vás tak ľahko nájdeme.

Poďme si teda opäť spolu pozrieť nádherné fotky z nášho mesta a okolia. Okrem prírody môžete na našom Instagrame vidieť aj architektúru alebo naše známe osobnosti. V našom meste sa toho skrýva naozaj veľa, tak si užite výber toho najlepšieho! Všetky fotky nájdete na našom Instagrame @seredsity.sk. 

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: IG seredsity.sk
Zdieľať na Facebooku