03.06.2020, meniny má
17. mája 2020

Pripravte si osviežujúce nápoje s Hubert Nealko, ktoré si môžete vychutnať aj počas pracovného dňa

Pripravte si osviežujúce nápoje s Hubert Nealko, ktoré si môžete vychutnať aj počas pracovného dňa
Zdroj: seredsity.sk/hubertsekt.sk
reklama

K oslavám a slávnostným udalostiam neodmysliteľne patrí šumivé víno značky Hubert. Častokrát sa nám spája s výnimočnými chvíľami, ktoré sme strávili v kruhu svojich milovaných. Je to skvelý a univerzálny nápoj, vhodný ako aperitív, k slávnostnému jedlu či dezertu.

Sekty Hubert si môžete vychutnať kedykoľvek a urobiť tak aj obyčajný deň výnimočným. Avšak, teraz nemusíte čakať na koniec pracovnej doby, ale môžete si ho dopriať nezvyčajným spôsobom aj počas pracovného dňa.

Hubert Nealko Vám ponúka možnosť osviežiť sa bublinkami už pri raňajkách či s kolegami v práci. Hubert Nealko si tak môžete vychutnať kedykoľvek vám to napadne.

V článku nájdete recepty na osviežujúce a chutné drinky, ktoré si dokáže pripraviť aj sami. Budete k tomu potrebovať niekoľko ingrediencií a samozrejme šumivé víno značky Hubert. Ak by sme sa však netrafili do vášho vkusu, na tomto odkaze nájdete niekoľko ďalších špeciálnych nápojov, ktoré vám určite odporúčame ochutnať.

A keďže vinárstvo Hubert J.E. oslavuje tento rok 195. výročie svojho vzniku, pripite si aj vy na jedno z najznámejších vinárstiev na Slovensku, ktoré sídli práve v Seredi.

Začnite deň s Hubert Nealko

Nealkoholické nápoje môžete piť kedykoľvek. Prečo teda nezačať pekný a slnečný deň osviežujúcim nealko miešaným drinkom? Prekvapte ráno vašu polovičku skvelým a ľahkým drinkom, vďaka ktorému určite zabodujete.

Drink s názvom Mimóza je známy po celom svete a kvôli jeho ľahkosti sa pije doobeda. Raňajky tak nemusia byť nuda a vôbec nevadí, že budete potom šoférovať do práce. Ak k nemu pridáte sladké či slané pečivo a trochu ovocia, úspech máte zaručený.

Mimóza je jeden z najznámejších televíznych koktailov, ktorý nesmie chýbať na žiadnom brunchi. Mimóza je skvelá na neskoré raňajky. K príprave tohto osviežujúceho nápoja sú potrebné len dve ingrediencie:

Mimóza s nealko sektom:

75 ml pomarančového džúsu
75 ml sektu Hubert Nealko

Ingrediencie lejte do pohára chladené a ako prvý nalejte sekt. Podávajte v pohároch na šumivé víno.

Zdroj: Hubert J.E.

Zdroj: FB Hubert Sekt

Vďaka tomuto drinku vás budú kolegovia v práci milovať

Okrem rodiny a vašich blízkych máte možnosť zažívať pekné dni a oslavy aj v práci. Kolegovia sa častokrát menia na dobrých priateľov, s ktorými radi trávite spoločný čas nielen v práci, ale aj mimo nej.

Či už máte narodeniny či meniny, alebo máte iný dôvod k oslave, vždy sa patrí, ak to oslávite aj v práci. Samozrejme, počas pracovnej doby sa nemôžu piť alkoholické nápoje a presne pre tieto situácie je Hubert Nealko ako stvorený.

Nealkoholický, osviežujúci a chutný koktail je ideálny do teplých a slnečných dní. Na jeho prípravu nie sú potrebné žiadne špeciálne barmanské zručnosti. Stačí zmiešať jednotlivé ingrediencie v správnom poradí a kolegovia ho budú zaručene milovať. Chuť bazy je nezameniteľná a v spojení so seredským sektom vám bude určite chutiť ešte viac.

Virgin Hugo:

3 cl bazový sirup
drvený ľad
8 – 10 lístkov mäty
Hubert nealkoholický

Koktailový pohár naplníme ľadom, pridáme 3 cl bazového sirupu a 8 – 10 lístkov natrhanej mäty. Dolejeme Hubert nealkoholický a premiešame barovou lyžičkou. Na ozdobu odporúčame špirálu z citrónovej kôry.

V nealko duchu aj po práci s vašou polovičkou

Drink Pink Chevrolet by mal vedieť pripraviť každý muž. Prečo práve „ružový Chevrolet“? Tento drink bol populárny v 80. rokoch v Hollywoode, kde si ho všetky krásne ženy objednávali v baroch a čakali, kým ich niekto odvezie domov ružovým Chevroletom.

Ak však budete vedieť pripraviť tento drink, žiadne auto nebudete potrebovať. Vaše nežné polovičky určite ocenia vašu snahu a prípravu tohto romantického nápoja.

Sladká chuť jahôd v spojení s Hubert Nealko je dokonalou kombináciou pre všetky zaľúbené páry. Na prípravu tohto sladkého nápoja potrebujeme:

Pink Chevrolet:

6 jahôd
2 lístky čerstvej mäty
4 cl sektu Hubert Nealko
ľadová drť

Jahody, drť a lístky mäty dáme do mixéra. Následne premixujeme a vlejeme do pohára na sekt. Zvyšok pohára dolejeme sektom a pohár ozdobíme polovicou jahody.

Zdroj: Hubert J.E.

Článok vznikol v spolupráci s Hubert J.E.

Zdroje: Článok vznikol v spolupráci s Hubert J.E.
Zdieľať na Facebooku