21.05.2024, meniny má
5. novembra 2023

Príslušníci polície nielen zatýkajú a vyšetrujú zločiny. Policajti z Galanty pomohli mužovi, ktorý sa ocitol v ťažkej životnej situácii

Príslušníci polície nielen zatýkajú a vyšetrujú zločiny. Policajti z Galanty pomohli mužovi, ktorý sa ocitol v ťažkej životnej situácii
Zdroj: Polícia SR - Trnavský kraj
reklama

Policajné heslo „Pomáhať a chrániť“ bolo v priebehu minulého týždňa znova naplnené úplne doslovne. Hoci všetci boli uplynulý týždeň v akomsi polo-prázdninovom režime spojenom so Sviatkom všetkých svätých, príslušníci policajného zboru sú napriek tomu stále pripravení a v strehu zasiahnuť a podať pomocnú ruku.

Nebolo to inak ani pred niekoľkými dňami. Galantskí policajti npráp. Mgr. Imrich a ppráp. Erik vo štvrtok 2. novembra 2023 pomohli zúfalému pánovi, čím zabránili možnej tragédii, ku ktorej mohlo prísť.

O prípade informovala polícia na svojom Facebookovom profile.

Policajti okamžite konali

Policajti sa ihneď po prijatí oznámenia na tiesňovú linku presunuli k jednej z galantských bytoviek. V byte sa mal totiž osamote nachádzať 45-ročný muž, ktorý sa ocitol v ťažkej životnej situácii.

reklama

„Policajti rýchlo identifikovali konkrétny byt, kde nešťastného muža našli a zabránili mu tak v ďalšom konaní. O pána sa potom postarali až do príchodu privolanej RZP, ktorá si ho prevzala do starostlivosti a previezla do galantskej nemocnice. Bližšie informácie, vzhľadom na citlivosť prípadu, nie je možné poskytnúť,“ uviedla o prípade polícia.

policajti

Zdroj: Polícia SR – Trnavský kraj

Zdroje: FB Polícia SR - Trnavský kraj
Zdieľať na Facebooku