23.07.2024, meniny má
15. júla 2024

Projekt Pod Ráblom v Dvorníkoch ponúka zvýhodnené ceny na posledné byty v prvej etape. Bývajte len 12 minút od Serede v krásnom prostredí plnom zelene

Projekt Pod Ráblom v Dvorníkoch ponúka zvýhodnené ceny na posledné byty v prvej etape. Bývajte len 12 minút od Serede v krásnom prostredí plnom zelene
Zdroj: UNICO Invest

Hľadanie nového vysnívaného bývania môže byť v dnešnej dobe o niečo náročnejšia úloha, ako sa môže na prvý pohľad zdať. Ak sa však nebránite bývaniu mimo mesta Sereď, tak jedinečný developerský projekt s názvom Pod Ráblom by ste mali určite spoznať.

V rámci tohto moderného projektu je pre vás pripravených 66 bytových jednotiek a 36 rodinných domov v tichom prostredí tejto očarujúcej obce. Celý projekt sa nesie v modernom štýle a podľa vizualizácií bude táto nová obytná štvrť vyzerať naozaj veľmi pekne.

Na výber budete mať samostatne stojace rodinné domy alebo domy v radovej zástavbe. V rámci bytových jednotiek sú k dispozícii jedno, dvoj a trojizbové byty. Samozrejmosťou bude plná občianska vybavenosť a vďaka neďalekému lesíku budete mať prírodu doslova na skok.

Predaj naplno beží a v prvom bytovom dome je k dispozícií už len posledných 6 voľných bytov! Tie sú v ponuke stále za uvádzacie a veľmi výhodné ceny. V prípade, že rozmýšľate nad kúpou novej nehnuteľnosti, tak túto ponuku by ste mali určite zvážiť. Prvá etapa je už úspešne skolaudovaná a čaká sa už len na posledných niekoľko nových majiteľov.

reklama

Ceny sú naozaj výhodné a pohybujú sa na úrovni od 87 000 eur do 107 000 eur čo je v dnešnej dobe naozaj nevídaná ponuka, ktorá nebude trvať dlho. Preto určite stojí za zváženie si tento projekt pozrieť, informovať sa a ísť sa naňho pozrieť na vlastné oči. Je potrebné dodať, že tieto byty ponúkajú nádherný výhľad na les alebo dolinu dediny s kostolom.

Zdroj: UNICO Invest

UNICO Invest je zárukou profesionálnych služieb

Okrem toho, druhý bytový dom je vo výstavbe a predpokladá sa, že kolaudácia prebehne na jeseň tohto roku.

Ak sa vám stále nepodarilo nájsť vysnívané bývanie v našom meste alebo v priľahlých obciach, tak si myslíme, že projekt Pod Ráblom predstavuje skvelú alternatívu pre všetkých, ktorí by chceli zostať žiť v blízkosti svojej rodiny či priateľov. Podľa navigácie sú Dvorníky vzdialené od Serede len 12 minút, čo je naozaj veľmi krátka doba.

V prípade, že by sa vám niektorá z ponúkaných nehnuteľností páčila, tak neváhajte a kontaktujte developerskú spoločnosť UNICO Invest, ktorá zabezpečuje predaj celého projektu.

Jedná sa o renomovanú developerskú spoločnosť, ktorá taktiež zabezpečuje kompletný servis pri predaji a kúpe nehnuteľnosti. Ich dlhoročné skúsenosti sú zárukou kvalitných a profesionálnych služieb.

Pre ďalšie informácie môžete využiť telefónne číslo 0908 711 444 alebo email priprava1@unico.sk.  Taktiež môžete navštíviť aj ich webovú stránku www.byvaniepodrablom.sk, na ktorej nájdete všetky informácie o jednotlivých nehnuteľnostiach aj s projektovou dokumentáciou.

Zdroj: UNICO Invest

Zdroj: UNICO Invest

Moderné byty, v nádhernom prostredí okolitej prírody

V rámci projektu Pod Ráblom sa myslelo aj na klientov, ktorí preferujú bývanie v bytoch. V projekte sú navrhnuté tri bytové domy, z ktorých každý bude disponovať jedno, dvoj a trojizbovými priestrannými bytmi.

Na prízemí sa nachádzajú pivnice, technické miestnosti a štyri jednoizbové byty, ku ktorým prináleží vlastná záhrada s výmerou približne 50 m². Na druhom, treťom a štvrtom poschodí sa nachádza šesť bytových jednotiek. Ku každému bytu prislúcha balkón s výmerou približne 3,5 m².

Opäť vás však chceme upozorniť, že posledných 6 bytov v rámci prvej etapy stále za uvádzacie a veľmi výhodné ceny.

Jedinečný benefit prichádza v obrovskej dávke denného svetla, čo bude novým majiteľom umožňovať komfortné bývanie s unikátnou atmosférou. Bytové domy budú okrem toho vyzerať veľmi moderne s vkusnými prvkami dreva a skla. Môžeme povedať, že takúto krásnu architektúru by sme prijali aj v našom meste.

V okolí bytového domu budú vybudované nové parkovacie miesta zo zatrávňovacích tvárnic, ktoré nenarušia vzhľad prírodného charakteru okolia. Počet parkovacích miest bude dostatočný pre obyvateľov, ako aj návštevy.

Zdroj: UNICO Invest

Zdroj: UNICO Invest

Nájdite vysnívané bývanie v neďalekých Dvorníkoch

Projekt Pod Ráblom je ukážkou toho, ako sa bude vyvíjať trh s novostavbami v našom regióne. Mestá ako Sereď či Hlohovec sa za posledné roky výrazne zastavali a už nezostáva dostatok voľného stavebného miesta pre ďalšie developerské projekty.

Tie sa postupne budú presúvať do okolitých obcí a krásnym príkladom je práve projekt v neďalekých Dvorníkoch. V nasledujúcich riadkoch si predstavíme hlavné benefity projektu Pod Ráblom, medzi ktoré musíme určite zaradiť pokojnú lokalitu, široký výber z ponuky novostavieb, vysoko kvalitné prevedenie štandardu a výbornú občiansku vybavenosť.

Okrem toho upozorňujeme na akciové predpredajové ceny, ktoré sú pri dnešnej ponuke nehnuteľností určite výhodné. Napríklad pri rodinných domoch v radovej zástavbe je rozdiel medzi aktuálnou akciovou cenou a neskoršou predajnou cenou 10 000 eur. Pri samostatných rodinných domoch je rozdiel medzi aktuálnou akciovou cenou a neskoršou predajnou cenou až 14 000 eur.

Jednoznačnými výhodami ponuky je skutočnosť, že ide o novovybudovanú lokalitu v tichej, okrajovej časti obce, mimo hlavného ťahu.  Z celého projektu sú nádherné výhľady na okolitú prírodu, čo ocenia najmä klienti, ktorí preferujú komorné bývanie, ale zároveň je pre nich dôležitá dostupnosť obce so všetkými jeho benefitmi.

Úpravy exteriéru a celého okolia doplní výsadba trávnika, drevín a okrasných rastlín. Samozrejmosťou bude verejné osvetlenie, kamerový systém, dostatok parkovacích miest.

Zdroj: UNICO Invest

Zdroj: UNICO Invest

Zdroj: UNICO Invest

Rodinné domy v dvoch variantách za výborné ceny

V ponuke rodinných domov sú pre vás pripravené dve veľmi zaujímavé možnosti. Prvou je desať samostatných murovaných 4-izbových rodinných domov s úžitkovou plochou 127 m².

Ku každému domu prináleží pozemok vo výmere 800 m², čo je na tunajšie pomery naozaj výnimočná veľkosť pozemku. Osem árový pozemok vám tak poskytuje dostatok priestoru na vybudovanie bazéna, priestrannej terasy či okrasnej záhrady s útulným altánkom.

Druhou variantou je 26 murovaných 4-izbových rodinných domov v radovej zástavbe. Tieto rodinné domy disponujú úžitkovou plochou 111 m² a jednotlivé pozemky majú rozlohu 400 m².

Interiér rodinných domov bol navrhnutý tak, aby splnil všetky požiadavky najnáročnejšieho klienta. Dispozičné riešenie rodinných domov zaručí dostatok odkladacieho priestoru a priestrannosti jednotlivých izieb. Ku každému rodinnému domu prislúchajú tri parkovacie miesta.

Projekt Pod Ráblom spĺňa tie najvyššie kritériá

Všetky nehnuteľnosti budú dokončené v štandarde, to znamená, že váš dom či byt dostanete s kompletnými podlahami, interiérovými dverami so zárubňami, kompletne dokončenou kúpeľňou a vymaľovaný na bielo.

Keď sa skúsime na tento projekt pozrieť nestranne, tak musíme jednoznačne potvrdiť, že patrí medzi jedny z najlepších developerských projektov, ktoré sú momentálne v našom okolí dostupné. Na vaše nové bývanie si síce ešte chvíločku počkáte, no už teraz môžete začať tým, že sa osobne stretnete s realitným maklérom a dozviete sa ďalšie potrebné informácie.

V prípade, že by sa vám niektorá z ponúkaných nehnuteľností páčila, tak neváhajte a kontaktujte developerskú spoločnosť UNICO Invest, ktorá zabezpečuje predaj celého projektu. Jedná sa o renomovanú developerskú spoločnosť, ktorá taktiež zabezpečuje kompletný servis pri predaji či kúpe nehnuteľnosti. Ich dlhoročné skúsenosti sú zárukou kvalitných a profesionálnych služieb.

Pre ďalšie informácie môžete využiť telefónne číslo 0908 711 444 alebo email priprava1@unico.sk.  Taktiež môžete navštíviť aj ich webovú stránku www.byvaniepodrablom.sk, na ktorej nájdete všetky informácie o jednotlivých nehnuteľnostiach aj s projektovou dokumentáciou.

Zdroj: UNICO Invest

Zdroj: UNICO Invest

Zdroj: UNICO Invest

Zdroj: UNICO Invest

Zdroj: UNICO Invest

Článok vznikol v spolupráci so spoločnosťou UNICO Invest

Zdroje: Článok vznikol v spolupráci so spoločnosťou UNICO Invest
Zdieľať na Facebooku