17.05.2021, meniny má
20. novembra 2020

Rady pečiete? Je tu jedinečná šanca aj pre Seredčanky stať sa najlepšou amatérskou cukrárkou na Slovensku

Rady pečiete? Je tu jedinečná šanca aj pre Seredčanky stať sa najlepšou amatérskou cukrárkou na Slovensku
Zdroj: pixabay.com/pexels.com
reklama

Je tu šanca práve pre vás. Rady pečiete? Skúšate nové recepty? Nenechajte svoje výtvory iba na očiach svojich známych a rodiny.

Prihláste sa do novej šou Pečie celé Slovensko. RTVS hľadá súťažiacich do novej reality šou Pečie celé Slovensko. Cieľom reality šou je nájsť najlepšieho amatérskeho cukrára a pekára spomedzi dvanástich súťažiacich. Súťaž uvedie RTVS už na jeseň budúceho roka.

Zdroj: RTVS

Relácia Pečie celé Slovensko vychádza z licenčného formátu The Great Bake Off od Love Production. Táto šou bola jednou z najvyššie hodnotených relácií verejnoprávnej BBC a takmer hneď po prvom odvysielaní v roku 2010 si získala obrovskú popularitu.

Zdroj: The Great British Bake Off

Kto a ako sa môže do súťaže prihlásiť ?

  • milovník pekárstva alebo cukrárstva,
  • ktokoľvek, kto chce predviesť svoje pekárske umenie,
  • každý nad 16 rokov,
  • kto sa tomuto remeslu nevenuje profesionálne,
  • stačí vyplniť formulár na stránke www.pecieceleslovensko.sk.

Výber súťažiacich

Súťažiaci budú vyberaní v troch kolách. Na začiatku budú vyhodnotené dotazníky a vybraní účastníci budú telefonicky kontaktovaní. Tí najlepší budú pozvaní na osobný pohovor, kde predvedú svoje pekárske a cukrárske zručnosti.

Ako prebehne samotná súťaž?

Na jeseň budúceho roka sa môžeme tešiť na desať súťažných epizód, ktoré doplnia dva špeciály – vianočný a celebritný. Spolu bude súťažiť dvanásť súťažiacich, ktorí dostanú v jednotlivých epizódach úlohy z rôznych oblastí pečenia. Všetci dostanú rovnaké suroviny a rovnaký recept. Počas súťaže tak pripravia súťažiaci stovky rôznych receptov od tradičných báboviek či štrúdlí až po honosné torty.

Porota vyberá víťaza týždňa na základe hodnotení jednotlivých epizód. V každej časti jeden súťažiaci šou opúšťa. V poslednej epizóde bude o post celkového víťaza súťažiť finálová trojica.

Ešte stále váhate?

Zdroj: pexels.com

Hlavne s láskou

Šou Pečie celé Slovensko je výnimočná svojou láskavou a prajnou atmosférou. Počas natáčania vznikajú medzi účastníkmi, ale aj porotcami a moderátormi priateľstvá, ktoré spája (nielen) láska k pečeniu. Ak chcete byť súčasťou tohto veľkého príbehu, prihláste sa upečte si svoj sen!

Tak, milé Seredčanky, oprášte si ruky od múky a začnite cestu za svojím sladkým snom už teraz. Veľa šťastia!

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: rtvs.sk, pecieceleslovensko.sk
Zdieľať na Facebooku