28.01.2023, meniny má
19. januára 2023

Ranná dopravná nehoda autobusu a auta v Šoporni má na svedomí jedného zraneného. Vodič autobusu nestihol dobrzdiť

Ranná dopravná nehoda autobusu a auta v Šoporni má na svedomí jedného zraneného. Vodič autobusu nestihol dobrzdiť
Zdroj: FB Polícia Slovenskej republiky - Trnavský kraj
reklama

Polícia SR sa vo svojej práci nezastaví. Či je noc, alebo skoro ráno, či svieti slnko, alebo je nepriaznivé počasie, príslušníci policajného zboru sú vždy pripravení pomôcť a zasiahnuť. Nebolo to inak ani v tomto prípade.

Krajské riaditeľstvo policajného zboru na svojom Facebooku informovalo, že dopravní policajti z Galanty vo štvrtok ráno 19. januára 2023 dostali hlásenie o dopravnej nehode. Tá sa stala v strede obce Šoporňa.

Privolaní policajti na mieste nehody zistili, že vodič autobusu pri prejazde obcou nedobrzdil a zozadu vrazil do auta, ktoré išlo pred ním.

Nehoda si vyžiadala zraneného muža

Policajti vykonali s oboma vodičmi dychové skúšky, ktoré vyšli negatívne. Vodič z narazeného automobilu VW Golf bol s bolesťou chrbta následne prevezený na ďalšie ošetrenie do nemocnice.

reklama

Autobus bol napriek nehode pojazdný a po zadokumentovaní prvotných úkonov tak mohol pokračovať v jazde ďalej. V linkovom autobuse cestujúci našťastie k zraneniam neprišli. Osobné auto, ktoré svojou pozíciou po náraze tvorilo prekážku na ceste, bolo odstavené mimo cestnej komunikácie.

Presné okolnosti a príčiny nehody sú naďalej v štádiu vyšetrovania. Cesta bola po zadokumentovaní nehody plne sprejazdnená. Škoda na motorových vozidlách bola predbežne odhadnutá na sumu 5 000 eur.

Zdroj: FB Polícia Slovenskej republiky – Trnavský kraj

nehoda

Zdroj: FB Polícia Slovenskej republiky – Trnavský kraj

Zdroje: FB Polícia Slovenskej republiky - Trnavský kraj
Zdieľať na Facebooku