23.07.2024, meniny má
3. júla 2024

Riaditeľka seredského gymnázia odchádza do dôchodku. Na dôležitom poste ju nahradí Mgr. Ľubica Štefáková, dlhoročná zástupkyňa riaditeľky

Riaditeľka seredského gymnázia odchádza do dôchodku. Na dôležitom poste ju nahradí Mgr. Ľubica Štefáková, dlhoročná zástupkyňa riaditeľky
Zdroje: seredsity.sk/GVMS/seredskenovinky.sk
reklama

Gymnázium Vojtecha Mihálika v Seredi má oficiálne novú riaditeľku. Ako informovali Seredské novinky, po pätnástich rokoch úspešného vedenia školy odišla z funkcie riaditeľky RNDr. Viera Tkáčová. Tú od 22. júla 2024 nahradí Mgr. Ľubica Štefáková, ktorá úspešne absolvovala výberové konanie.

Na pôde školy však nejde o nováčika. Čoskoro nastupujúca riaditeľka Mgr. Ľubica Štefáková pôsobí na GVMS od 1. septembra 2006. Začínala ako učiteľka a jej schopnosti a znalosti ju priviedli v júli 2019 na pozíciu zástupkyne riaditeľky gymnázia.

Riaditeľka, ktorá za sebou nechá veľa výbornej práce

Odchádzajúca riaditeľka RNDr. Viera Tkáčová bola dlhoročným pevným bodom gymnázia. Počas jej vedenia sa škola rozvíjala nielen po akademickej stránke, v oblasti mimoškolských aktivít aj celoštátnych projektov.

„Naša tohtoročná plavba školským rokom skončila a zakotvila v prázdninovom móle. Jej palubu opúšťa po 15 rokoch jej kapitán, naša pani riaditeľka RNDr. Viera Tkáčová. Na zaslúžený dôchodok jej želáme veľa spokojných dní plných odhodlania ako v septembri, oddychu ako v júli, šťastie ako v plesovej tombole, krásne a slávnostné okamihy ako pri odovzdávaní maturitných vysvedčení a to všetko v kruhu svojich najbližších. Ďakujeme za všetko a krásne prázdniny všetkým!“ popriala škola odchádzajúcej pani riaditeľke.

reklama

Zdroj: Gymnázium Vojtecha Mihálika Sereď

riaditeľka

Zdroj: Gymnázium Vojtecha Mihálika Sereď

Zdroj: seredskenovinky.sk

 

Zdroje: seredskenovinky.sk, FB Gymnázium Vojtecha Mihálika Sereď
Zdieľať na Facebooku