21.05.2024, meniny má

Rockeri z Papa Roach zajtra prvýkrát na Slovensku priamo v našom amfiku. Prekonajú Apocalypticu alebo Clean Bandit?

20. augusta 2018
ZDROJ: METALHEADZONE.COM
20. augusta 2018

Rockeri z Papa Roach zajtra prvýkrát na Slovensku priamo v našom amfiku. Prekonajú Apocalypticu alebo Clean Bandit?

Rockeri z Papa Roach zajtra prvýkrát na Slovensku priamo v našom amfiku. Prekonajú Apocalypticu alebo Clean Bandit?
ZDROJ: METALHEADZONE.COM
reklama

Minulý vikend praskal náš amfiteáter vo švíkoch, keď prišlo vyše 4 000 ľudí na fínsku skupinu Apocalyptica. Ak ste ešte nevideli fotografie z tohto koncertu, pozrite si ich v našom článku. Bol to úžasný večer a tieto podujatia pod hviezdami veľmi prospievajú kultúre v našom meste. Zajtra, 21. augusta o 20:00 sa vôbec prvýkrát na Slovensku predstaví ďalšia známa kapela Papa Roach.

Kapela s pôvodom z Kalifornie hrá nu-metal s prvkami grunge a alternatívneho rocku. Papa Roach veľmi dobre poznajú všetci fanúšikovia počítačovej hry NHL. Mnohí z nás si pamätáme na časy, keď nám kalifornskí chlapci zneli z reproduktorov resp. zo soundtrackov tejto športovej hry. Preslávili sa hitmi ako She Loves Me Not alebo Last Resort a kopu ďalších. Ak ešte nemáte vstupenky, kúpiť si ich môžete tu.

Určite si pozrite tieto oficiálne pozvánky od členov kapely, kde vás pozývajú na koncert do Serede. Prvé video je osobne od speváka Jacoby Shaddixa a druhé od celej kapely. Chalani sa zjavne veľmi tešia na svoju prvú návštevu na Slovensk a musíme povedať, že my tiež!

reklama

IN CASTLE / Papa Roach sa tešia po prvýkrát na Slovensko!

Kapela Papa Roach sa silno teší ako v utorok 21.8. zahrá v Amfiteátri v Seredi na IN CASTLE! O support sa postarajú Zoči Voči!Vstupenky: PREDPREDAJ.SK / PŘEDPRODEJ.CZ / MaxiTicket.sk – online vstupenky / Tootoot

Uverejnil používateľ Agentúra KVAS Nedeľa 19. augusta 2018

Projekt IN CASTLE prináša eventová Agentúra KVAS v spolupráci s Domom kultúry Sereď. Organizátori chcú využiť potenciál amfiteátra, ktorý v spojení so Zámockým parkom a historickým kaštieľom dotvára atmosféru open-air koncertov. Unikátny pocit z podujatí pod hviezdami a okolité prostredie určite umocní zážitok z výstupení. My sa z toho tešíme a veríme, že aj ostatné koncerty dopadnú rovnako dobre ako Apocalyptica alebo Clean Bandit.

 

Ak ste ešte náhodou nezaregistrovali naše súťaže o lístky na všetky tieto koncerty, tak určite sledujte naše sociálne siete Facebook a Instagram. Momentálne na našom FB prebieha súťaž o lístky na Suzi Quatro.

?SÚŤAŽ O 2 LÍSTKY NA LEGENDÁRNU SUZI QUATRO?Amfiteáter praská vo švíkoch, v našom malom mestečku vystupujú svetoznáme…

Uverejnil používateľ Seredsity.sk Nedeľa 19. augusta 2018

Ďalšie koncerty v našom amfiteátri v rámci projektu IN CASTLE:

SUZI QUATRO / 26. august , 20:00

RADOŠINSKÉ NAIVNÉ DIVADLO + SĽUK / 29. august, 19:30

Na záver pripájame 2 praktické mapky s legendou, nájdete tam všetky potrebné informácie ohľadom lokácie, rozmiestnenia stánkov, parkovania a podobne.

Zdroje: agenturakvas.sk
domkultury.sered.sk
Zdieľať na Facebooku