26.11.2020, meniny má
23. mája 2020

Roman Paulus a Lukáš Eliáš ukážu svoje bojové schopnosti v Oktagone už o pár hodín. Takto si ich zápasy môžete pozrieť naživo

Roman Paulus a Lukáš Eliáš ukážu svoje bojové schopnosti v Oktagone už o pár hodín. Takto si ich zápasy môžete pozrieť naživo
Zdroj: FB Roman Paulus/oktagonmma.cz
reklama

V predchádzajúcich článkoch sme vás informovali o skvelých športových úspechoch našich bojovníkov. Tým sa podarilo dostať do najväčšej a zároveň aj najprestížnejšej MMA organizácie na Slovensku a Čechách, ktorou je Oktagon.

Ich výborné výkony v amatérskych zápasoch presvedčili majiteľov Oktagonu, že v ich novom formáte turnajov nesmú chýbať. Už dnes o 20.00 hod. totiž začína očakávaný druhý turnaj projektu Oktagon Underground. V ňom sa predstavia Roman Paulus z Paty a Lukáš Eliáš z Dolnej Stredy.

Obaja trénujú v trnavskom gyme Spartakus Fight Gym pod vedením najlepších trénerov na Slovensku. Jedným z nich je aj legendárny Attila Végh, ktorý našim chlapcom odovzdáva svoje dlhoročné skúsenosti.

Všetko, čo potrebujete o turnaji vedieť

Lukášove a Romanove schopnosti preveria skúsení borci, ktorí majú na konte niekoľko desiatok výhier a sú naozaj skúsenými bojovníkmi. Lukáš Eliáš sa predstaví v druhom zápase tohto turnaja proti Andrejovi Bartlovi. Ten má vo svojej thajboxerskej kariére už niečo cez 60 výhier na amatérskej aj profesionálnej scéne.

Roman Paulus nastúpi na svoj prvý zápas proti mnohonásobnému majstrovi sveta v thajskom boxe Markovi Novákovi. Ten je v tomto športe považovaný za jeden z najväčších talentov na Slovensku. Roman je vo svojich 19 rokoch najmladším zápasníkom dnešného večera, no v jeho mladom veku už má na svojom konte 12 víťazstiev a dnes si chce pripísať ďalšie. Romanov zápas bude piaty v poradí.

Využijú bojovníci z nášho regiónu svoje skúsenosti z MMA proti silným thajboxerom? Podarí sa aspoň jednému postúpiť do ďalšieho kola? Odpovede na všetky otázky nám budú známe už dnes od 20.00 hod., kedy turnaj Oktagon Underground začína.

Turnaj môžete sledovať naživo. Takáto je jeho cena

Oktagon Underground môžete sledovať vďaka online prenosu vo Full HD, naživo a bez reklám. Počas celého večera vás budú sprevádzať Ondrej Novotný, promotér a majiteľ Oktagonu, spoločne so svojím hosťom. Online vstupenku si môžete kúpiť na tomto odkaze.

Minulý turnaj trval približne 4 a pol hodiny, takže aj dnes sa máte určite na čo tešiť. Cena online lístka je 10 eur, čo vôbec nie je veľa za takýto zážitok. Spoločné sledovanie a povzbudzovanie našich chlapcov tak môže byť skvelým programom na váš dnešný večer s priateľmi či rodinou.

Zdroj: oktagon.cz

Páčil sa vám článok? Podporte našich bojovníkov jeho zdieľaním.

Zdroje: oktagonmma.cz
Zdieľať na Facebooku